روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • برانکو نتایج درخشانی گرفته است/ آرامش را به حاشیه ترجیح می‌دهیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برانکو نتایج درخشانی گرفته است/ آرامش را به حاشیه ترجیح می‌دهیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

برانکو نتایج درخشانی گرفته است/ آرامش را به حاشیه ترجیح می‌دهیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ضمن درخشان بودن نتایج پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ گفت: این تیم همیشه میل به بردن دارد.

مهدی محمد نبی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص وضعیت باشگاه پرسپولیس گفت: همه چیز روی نظم پیش می رود. از همان روزهای اول که به هیأت مدیره آمدیم قصد داشتیم کارها را در آرامش جلو ببریم تا بتوانیم شرایط را برای ادامه نتیجه گیری تیم فراهم کنیم.نایب رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس ادامه داد: مشکلاتی در ابتدای مسیر وجود داشت که لازم بود برای آنها وقت بگذاریم. خوشبختانه توانستیم این مسائل را در هفته گذشته که بحث مسائل مالی بود تا حدودی حل کنیم و روند مثبتی را از این لحاظ داشته باشیم.وی درباره اینکه آیا پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر فصل جاری باید دانست اظهار داشت: همین طور خواهد بود. این تیم با آقای برانکو نتایج درخشانی گرفته است و قطعاً می تواند به درخشش خود ادامه دهد. پرسپولیس در هر بازی عطش بردن دارد. تیمی که یکدست است و می خواهد هواداران خود را راضی کند.نبی در پاسخ به این سوال که آیا در جریان برنامه های برانکو ایوانکوویچ برای فصل آینده قرار دارد یا خیر افزود: این موضوع را آقای عرب به عنوان مدیرعامل پرسپولیس در جریان هستند.وی درباره اینکه چرا پرسپولیس به راحتی از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد افزود: به هر حال فوتبال است و تیم پرسپولیس با وجود شایستگی به مرحله بعدی نرفت. حالا هم با وجود این موضوع می خواهیم السد قطر را در بازی پایانی شکست دهیم. پرسپولیس همیشه به بردن فکر می کند. پس از این بازی هم السد قطر می توان به قهرمانی خود در آسیا فکر کند.عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: در آرامش می خواهیم کار را ادامه دهیم. این تیم پتانسیل های خوبی دارد تا هواداران میلیونی خود را همیشه خوشحال کند. کاری به حواشی نباید داشت و امیدوار هستیم با ادامه راه فنی خود با آقای برانکو بتوانیم جام ها و موفقیت های بیشتری داشته باشیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برانکو نتایج درخشانی گرفته است/ آرامش را به حاشیه ترجیح می‌دهیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×