روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • شوک ماشین‌سازی به پرسپولیس در نیمه نخست/ قهرمانی به خطر افتاد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شوک ماشین‌سازی به پرسپولیس در نیمه نخست/ قهرمانی به خطر افتاد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

شوک ماشین‌سازی به پرسپولیس در نیمه نخست/ قهرمانی به خطر افتاد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه نخست دیدار با ماشین سازی شکست خورد تا سرخپوشان که شانس خوبی برای قهرمانی دارند دچار شوک شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیست و نهم لیگ برتر از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف ماشین سازی تبریز رفته است که نیمه نخست این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود ماشین سازی ‏‬ به پایان رسید.جای کویتونگو (۱۶) برای ماشین سازی گلزنی کرد.در حالی که پرسپولیس از حمایت تماشاگرانش بهره می برد و حتی در دقیقه ۷ توسط بودیمیر صاحب یک موقعیت گلزنی شد، اما تیم ماشین سازی در دقیقه ۱۶ به گل رسید. این گل توسط جای کویتونگو و روی اشتباه سیدجلال حسینی به دست آمد تا این مهاجم خارجی ماشین سازی با یک ضربه چیپ توپ را وارد دروازه پرسپولیس کند.بعد از این گل، پرسپولیس چهره هجومی تری به خودش گرفت. ابتدا ضربه علی علیپور و سپس شوت محکم مهدی ترابی در دقیقه ۲۴ با اختلاف کم نسبت به دروازه ماشین سازی به اوت رفت. در دقیقه ۲۹ هم ضربه کاشته احمد نورالهی با اختلاف کم از کنار دروازه ماشین به اوت رفت.رضا مهاجری سرمربی ماشین سازی در دقیقه ۲۹ زننده گل بازی را از زمین بیرون کشید و احسان تأییدی را به جای او به میدان فرستاد.در دقیقه ۳۵ بهترین موقعیت پرسپولیس به دست آمد. سیامک نعمتی شوتی به سمت دروازه ماشین سازی زد که توپ او ابتدا به بازیکن و سپس به تیرک دروازه حریف خورد و راهی کرنر شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شوک ماشین‌سازی به پرسپولیس در نیمه نخست/ قهرمانی به خطر افتاد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×