روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • نتایج کامل و جدول لیگ برتر/ پرسپولیس و سپاهان ماندند با یک جام - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نتایج کامل و جدول لیگ برتر/ پرسپولیس و سپاهان ماندند با یک جام - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

نتایج کامل و جدول لیگ برتر/ پرسپولیس و سپاهان ماندند با یک جام - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

هفته بیست و نهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر در حالی به پایان رسید که دو تیم شانس رسیدن به عنوان قهرمانی را به طور کامل از دست دادند تا در هفته پایانی بین سپاهان و پرسپولیس یکی قهرمان شود.

به گزارش خبرنگار مهر، این هفته از رقابت ها شامگاه امروز شنبه به طور همزمان از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه آغاز شد که تیم های مدعی قهرمانی برابر رقیبان به تساوی رسیدند. پرسپولیس که در آزادی می توانست با پیروزی برابر ماشین سازی قهرمان شود، برابر این تیم تبریزی به تساوی رسید.در یکی دیگر از دیدارها هم تیم سپاهان در مشهد میهمان تیم پدیده بود که این بازی با نتیجه تساوی یک - یک ‏‬ به پایان رسید تا سرنوشت قهرمانی به هفته پایانی کشیده شود.استقلال در آبادان در حالی که می توانست با یک برد خودش را به رده دوم جدول برساند، به نتیجه تساوی بدون گل رضایت داد.در یکی از بازی های پرگل امشب، ذوب آهن توانست با سه گل فولاد خوزستان را از پیش رو بردارد. تراکتورسازی هم برابر پارس جنوبی متوقف شد.تیم سپیدرود مقابل نساجی در حالی شکست خورد که نفت مسجد سلیمان هم برابر پیکان نتیجه را واگذار کرد تا تکلیف دومین تیم سقوط کننده به لیگ دسته اول در هفته پایانی مشخص شود.نتایج هفته بیست و نهم لیگ برتر به این ترتیب است:* پدیده یک - سپاهان یکگل ها: امین قاسمی نژاد (۵ - پنالتی) برای پدیده و علی قربانی (۵۳) برای سپاهان* ذوب آهن ۳ - فولاد خوزستان صفرگل ها: ارسلان مطهری (۱۴ و ۴۸) و رضا حبیب زاده (۳۸) برای ذوب آهن و پریرا (۹۱) برای فولاد* تراکتورسازی یک - پارس جنوبی یکگل: ایمان سلیمی (۲۲) برای تراکتورسازی و روح الله سیف اللهی (پنالتی) برای پارس جنوبی* استقلال خوزستان یک - سایپا ۲گل ها: امیرحسین حسین زاده (۱۸) و رضا جعفری (۴۹) برای سایپا و مصطفی کیانی (۴۵) برای استقلال خوزستان* پیکان یک - نفت مسجدسلیمان صفرگل: سعید واسعی (۸۱) برای پیکان* سپیدرود یک - نساجی مازندران ۳گل ها: سجاد آشوری (۷۲) و رحمان جعفری (۷۴ و ۸۶) برای نساجی و محمد بلبلی (۹۲) برای سپیدرود* پرسپولیس یک - ماشین سازی یکگل ها: جای کویتونگو (۱۶) برای ماشین سازی و علی علیپور (۸۱ - پنالتی) برای پرسپولیس* صنعت نفت آبادان صفر - استقلال صفربا نتایجی که امروز رقم خورد، فقط پرسپولیس و سپاهان شانس قهرمانی دارند. بازی های هفته پایانی پنجشنبه هفته جاری برگزار می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نتایج کامل و جدول لیگ برتر/ پرسپولیس و سپاهان ماندند با یک جام - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×