روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • پنالتی پرسپولیس درست نبود/ وقت احترام به ماشین سازی است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پنالتی پرسپولیس درست نبود/ وقت احترام به ماشین سازی است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

پنالتی پرسپولیس درست نبود/ وقت احترام به ماشین سازی است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی گفت: پنالتی پرسپولیس درست نبود و ریتم بازی را به هم زد.

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ نصیرزاده بعد از تساوی ماشین سازی مقابل پرسپولیس در هفته بیست و نهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی گفت: بازی خوب بود ولی فکر می کنم پنالتی ای که داور گرفت عجولانه بود و ریتم بازی را عوض کرد. اگر پنالتی نمی گرفت نتیجه مطلوب برای ما رقم می خورد.وی افزود: ماشین سازی امروز فقط یک تماشاگر داشت و آنهم من بودم ولی پرسپولیس ۶۰ هزار تماشاگر داشت. الان وقتش است به تیم ماشین سازی هم احترام بگذارند چون شرافتمندانه بازی می کنیم و مقابل این همه تماشاگر و تیم قدرتمندی مثل پرسپولیس نتیجه مطلوبی بگیریم.مدیرعامل ماشین سازی تاکید کرد: ز کمیته داوران گلایه دارم. حتی کمک داور یک خطای هند را در یک قدمی خودش پرچم نزد یا خطای یک بازی خطرناک را نگرفت. جو بازی طوری بود که قضاوت داور طوری شود الان اینطور مصاحبه کنم. با افرادی که می خواهند از داور انتقاد کنند مخالفم ولی در این بازی دیدم خطای پنالتی که برای پرسپولیس گرفته شد غیر منصفانه بود.نصیرزاده درباره مالکیت مشترک ماشین سازی با تراکتورسازی تصریح کرد: قبلاً به این سوال جواب داده ام.وی درباره اینکه امروز به سهرابی سرپرست کمیته داوران صحنه پنالتی پرسپولیس را نشان داده است، گفت: امیدوارم اینطور باشد ولی داوری که می خواهد رشد کند باید چنین مسابقاتی را قضاوت کند.مدیرعامل ماشین سازی درباره کنار گذاشتن رضا خالقی فر از لیست ماشین سازی تصریح کرد: نباید این موضوع برجسته شود. خالقی فر یک جلسه تمرین نیامد و از او توضیح خواستند و چون هماهنگی با کادر فنی نداشت از لیست بیرون ماند. او مصدوم نبود.نصیرزاده درباره احتمال پاداش دادن به بازیکنان ماشین سازی به خاطر این تساوی گفت: حتی در بازی با استقلال که باختیم پاداش دادیم. در این بازی هم به بازیکنان پاداش می دهیم. تیم هایی که ۴۰ سال است اینطور هستند با تیم هایی که ۴ ماه اینطور هستند را با هم مقایسه نکنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پنالتی پرسپولیس درست نبود/ وقت احترام به ماشین سازی است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×