روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • محمد نادری تنها پرسپولیسیِ باقی مانده در تیم ملی از تیم جیم ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " محمد نادری تنها پرسپولیسیِ باقی مانده در تیم ملی از تیم جیم ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

محمد نادری تنها پرسپولیسیِ باقی مانده در تیم ملی از تیم جیم ؛ پارس فوتبال

محمد نادری تنها پرسپولیسی است که از اردوی قبلی تیم ملی در فهرست تیم باقی مانده و امیدوار است همچنان پیراهن تیم ملی را برتن کند.

نوشته عکس ؛ ستاره پرسپولیسی سورپرایز بزرگ مارک ویلموتس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محمد نادری تنها پرسپولیسی است که از اردوی قبلی تیم ملی در فهرست تیم باقی مانده و امیدوار است همچنان پیراهن تیم ملی را برتن کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : اردوی تیم ملی برای دیدار با هنگ کنگ و کامبوج در جریان است. شاگردان ویلموتس تمام تلاش خود را می کنند تا مورد توجه کادرفنی قرار بگیرند و به فهرست ۱۱ نفره برسند اما همین حضور در اردوی تیم ملی نیز افتخاری است که نصیب بسیاری از ستاره های لیگ برتر نشده است. یکی از سورپرایزهای مربی بلژیکی در فهرست جدیدش، قرار دادن نام محمد نادری در لیست تیم ملی بود.محمد نادری که در دو فصل اخیر جزو بهترین های تیم پرسپولیس بوده و نقش پررنگی در موفقیت های این تیم داشته، در اردوی قبلی تیم ملی نیز حضور داشت و عملکرد خوبی را از خود نشان داد.در اردوی قبلی ویلموتس به بازیکنان جوان لیگ برتر و لیگ یک میدان داد که شباهت زیادی به تیم ب و حتی «تیم جیم» داشت! در این بین محمد انصاری، مهدی شیری و محمد نادری سه نماینده سرخپوشان در آن تیم بودند که هر سه در پست های دفاعی بازی می کردند.حالا نادری تنها بازمانده فهرست تیم جیم است که توانست خود را با نمایش های فوق العاده در پرسپولیس، به تیم ویلموتس تحمیل کند. محمد نادری ۲۲ ساله است و بازی در سه جام جهانی پیش رو را در رویاهای خود می پروراند. + 1 - 0

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " محمد نادری تنها پرسپولیسیِ باقی مانده در تیم ملی از تیم جیم ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×