روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • کامیابی نیا ؛ پرسپولیس بدون کامیابی نیا امتیاز می‌دهد ؛ شوک بزرگ به پرسپولیسی ها

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کامیابی نیا ؛ پرسپولیس بدون کامیابی نیا امتیاز می‌دهد ؛ شوک بزرگ به پرسپولیسی ها از منبع پارس فوتبال. "

کامیابی نیا ؛ پرسپولیس بدون کامیابی نیا امتیاز می‌دهد ؛ شوک بزرگ به پرسپولیسی ها

در غیاب کمال کامیابی نیا با وجود داشتن احمد نورالهی ۳ امتیاز در تبریز از دست پرسپولیس پرید تا کالدرون ارزش های این هافبک دفاعی، جنگنده و توپگیر را بیشتر حس کند.

نوشته شوک بزرگ به پرسپولیسی ها ؛ پرنده خوشبختی پرسپولیس غایب بزرگ دربی ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در غیاب کمال کامیابی نیا با وجود داشتن احمد نورالهی ۳ امتیاز در تبریز از دست پرسپولیس پرید تا کالدرون ارزش های این هافبک دفاعی، جنگنده و توپگیر را بیشتر حس کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : اولین باری که کمال کامیابی نیا دچار دررفتگی شانه شد، برای پرسپولیس بسیار گران تمام شد. سرخ ها در غیاب کامیابی نیا (که قریب به ۸۰ روز حاشیه نشین شد) حسین ماهینی را در پست غیرتخصصی و بسیار حیاتی هافبک وسط دفاعی به کار گرفتند تا همان منطقه به حفره ای تبدیل شود که آبی ها با عبور مکرر از آن و شوتزنی از چپ و راست عقب ماندگی یک بر صفر در شهرآورد را ابتدا به برتری خیره کننده ۳ بر یک و در نهایت به برد ۳ بر ۲ تبدیل کنند.اگرچه آن فصل قهرمانی لیگ برتر با دریایی فاصله به سرخ ها رسید، اما برای هواداران به جان آمده آبی ها که از دست منصوریان شاکی و نسبت به مسن تر های استقلال قدری مشکوک و نسبت به جوان تر های تیم مقداری بی اعتماد بودند، این یک برد روحیه ساز و فوق العاده باارزش بود زیرا هنوز این باور عجیب وجود دارد که «تمامی دنیا را بباز، اما شهرآورد را ببر» و در آن صورت تمامی خطاهایت بخشوده خواهد شد!این اتفاق در لیگ شانزدهم روی داد و برای سرخ ها یک درس تنبیه آمیز شد تا از آن پس تدابیر و آدم های مناسب تری را برای روز های غیبت کامیابی نیا بیابند، اما برای خود وی درس عبرت نشد و یک بار دیگر و این مرتبه در لیگ هفدهم و به هنگام کشتی گرفتن در استخر (!) در کنار سایر بازیکنان تیم، کتف رنجور کمال بیرون زد و وبال گردن او شد که این بار به مدت ۷۰ روز با مسابقات وداع گفت و محسن ربیع خواه را بیش از پیش مدیون خود ساخت که با گرفتن جای «کمال» کنار احمد نوراللهی- که در راه بازگشت از تراکتورسازی قرار داشت- نیاز های پرسپولیس را در قلب خط میانی تأمین کند.کتف دردناک کامیابی نیا البته در ماه های بعدی هم یکی دو بار دیگر کار او را کساد و وی را خانه نشین کرد، اما قهرمانی های پرسپولیس همیشه سرپوشی بود روی این معضل تا اینکه عصر کالدرون رسید…حالا او کتف خود را جراحی کرده است. پرسپولیس در غیاب او و با وجود داشتن احمد نورالهی ۳ امتیاز در تبریز از دست داد تا کالدرون ارزش های این هافبک دفاعی، جنگنده و توپگیر را بیشتر حس کند. البته پرسپولیس، محسن ربیع خواه را هنوز هم در اختیار دارد، اما او به اندازه روزگار برانکو مورد تأیید و اعتماد مرد آرژانتینی نیست.خبرورزشی + 1 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کامیابی نیا ؛ پرسپولیس بدون کامیابی نیا امتیاز می‌دهد ؛ شوک بزرگ به پرسپولیسی ها از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×