روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • زود بود براندائو بازی کند ؛ تعویض‌های کالدرون را در هیچ جای دنیا ندیدم

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " زود بود براندائو بازی کند ؛ تعویض‌های کالدرون را در هیچ جای دنیا ندیدم از منبع پارس فوتبال. "

زود بود براندائو بازی کند ؛ تعویض‌های کالدرون را در هیچ جای دنیا ندیدم

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: برای آنالیز یا قضاوت کالدرون هنوز زود است و باید تا هفته ششم یا هفتم صبر کنیم و بعد نظر بدهیم.

نوشته تعجیب پیشکسوت پرسپولیس از تعویض های کالدرون اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: برای آنالیز یا قضاوت کالدرون هنوز زود است و باید تا هفته ششم یا هفتم صبر کنیم و بعد نظر بدهیم. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : با سهراب انتظاری ، مهاجم تند و تیز و گلزن اسبق پرسپولیس در مورد نمایش سرخپوشان تهرانی در لیگ برتر و مهاجم برزیلی جدید این تیم گفتگو کردیم که در ادامه می خوانید.بازی های پرسپولیس را دنبال می کنید؟سهراب انتظاری گفت: بله، هر دو بازی پرسپولیس را کامل دیدم.پرسپولیس را بعد از رفتن برانکو چطور دیدید؟ طبیعتاً تغییرات روی نیمکت مربیگری تأثیرگذار بوده و هنوز بازیکنان با ایده های کالدرون هماهنگ نشده اند و مشخص است نمی توانند دستورات مربی را به طور کامل اجرا کنند.پرسپولیس می تواند با کالدرون موفق شود؟سهراب انتظاری گفت: برای آنالیز یا قضاوت کالدرون هنوز زود است و باید تا هفته ششم یا هفتم صبر کنیم و بعد نظر بدهیم. پرسپولیس با وجود برد لیگ را خوب شروع نکرد، اما رفته رفته تیم از شرایط بدنسازی خارج می شود و حتی بازیکنان در بازی با تراکتور بهتر از بازی با پارس جنوبی بودند.به نظر شما پرسپولیس قبل از هماهنگ شدن، در شهرآورد غافلگیر می شود؟ پرسپولیس بازیکنان باتجربه ای دارد که چند سال است کنار هم بازی می کنند و به این راحتی ها غافلگیر نمی شوند و البته تیم هم ۵۰، ۶۰ درصد آماده است و به برد شهرآورد خوش بین هستم، چون تغییرات استقلال بیشتر از پرسپولیس بوده و از این نظر کالدرون شانس بیشتری برای موفقیت دارد.بیرون کشیدن دفاع کنار ها و آمدن دو مهاجم به جای آن ها در بازی با تراکتور کار درستی بود؟سهراب انتظاری گفت: این سبک تعویض را در هیچ جای دنیا ندیده ام. کالدرون قصد داشت تیم را هجومی کند، اما این سبک تعویض ها عجیب بود. شاید فکر می کرد باخت یک بر صفر با ۲ بر صفر فرقی ندارد و تلاش کرد با تمام توان حمله کند.جونیور را چطور دیدید؟ به نظر من خیلی زود بود برای جونیور که بازی کند، چون تازه به تیم اضافه شده و باید اول با بازیکنان هماهنگ شود. در این چند دقیقه ای که بازی کرد چیزی از او ندیدیم، اما امیدوارم در آینده بازی خوبی از او شاهد باشیم.تغییرات مدیریتی را چطور ارزیابی می کنید؟سهراب انتظاری گفت: آقای انصاری فرد خودش فوتبالی است و امیدوارم شرایط از گذشته بهتر شود. پرسپولیس این فصل هم در کادر فنی و هم در بخش مدیریتی تغییر داشته و به کادر جدید باید حداقل یک نیم فصل فرصت بدهیم مثل برانکو که کارش را در پرسپولیس خیلی خوب شروع نکرد، اما با حمایت همه جانبه، پرسپولیس را به ۳ قهرمانی پیاپی رساند. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " زود بود براندائو بازی کند ؛ تعویض‌های کالدرون را در هیچ جای دنیا ندیدم از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×