روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " این تیم را دست‌کم نگیرید ؛ علیپور انگیزه دارد، اما توپ ندارد از منبع پارس فوتبال. "

این تیم را دست‌کم نگیرید ؛ علیپور انگیزه دارد، اما توپ ندارد

مهاجم اسبق سرخپوشان گفت: پرسپولیس نتیجه نگرفت، چون به تاکتیک کالدرون نزدیک نشده است.

نوشته دلیل نتیجه نگرفتن پرسپولیس مشخص شد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهاجم اسبق سرخپوشان گفت: پرسپولیس نتیجه نگرفت، چون به تاکتیک کالدرون نزدیک نشده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : اشپیتم آرفی در تحلیل عملکرد پرسپولیس مقابل تراکتور، نظرات جالبی دارد. او می گوید روند تاکتیکی تیم خوب است، اما این موضوع به گل تبدیل نمی شود، چون هنوز بازیکنان پرسپولیس با تفکرات کادر فنی هماهنگ نشده اند.اشپیتم آرفی مهاجم پیشین سرخپوشان در این خصوص به ما گفت:«نمی توانیم به خاطر یک شکست بگوییم پرسپولیس دیگر شانس قهرمانی ندارد. به نظرم در این فصل که برخی تیم ها قدرتمندتر از گذشته شده اند، نباید منتظر بود که یک تیم بتواند همه بازی هایش را با برد پشت سر بگذارد. شکست هم یک نتیجه است، اما این موضوع اهمیت دارد که بعد از باخت، چه نتایجی رقم بخورد.»اشپیتم آرفی اضافه کرد:«پرسپولیس در ۳، ۴ سال گذشته یک تیم بسیار خوب و قدرتمند بود که سه قهرمانی پشت سر هم را به دست آورد، اما این دلیل نمی شود که بگوییم کار آسانی انجام داده است. فصل قبل، یک شرایطی در تیم بود و امسال شرایط کاملاً فرق کرده است. کالدرون را مربی بدی ندیدم. اگر پرسپولیس نتیجه نگرفت به خاطر آن بود که بازیکنان این تیم هنوز با تاکتیک مدنظر مربی تیم هماهنگ نشده اند. اگر این اتفاق رخ دهد، شرایط هم تغییر می کند.»اشپیتم آرفی افزود:«یک دسته از هواداران هستند که پرسپولیس را دست کم گرفته اند. فکر می کنم این طور نیست؛ پرسپولیس تیم خوبی دارد و بازیکنان می توانند خودشان را ثابت کنند. نباید فقط از این تیم انتقاد کرد. برخی تیم ها و مربیان شاید یک فصل را با شکست شروع کنند، اما رفته رفته بهتر می شوند و می توانند نتایج خوبی بگیرند. من به این تیم خوشبین هستم و امیدوارم خیلی زود بتواند شکست در تبریز و مقابل تراکتور را جبران کند. این را هم بگویم که تراکتور تیم خیلی خوبی بود. سرعت بازی آن ها برایم جالب بود زیرا توانستند به خوبی، اهداف مربی را در زمین پیاده کنند. من در تبریز بازی کردم و با جو استادیوم این شهر آشنا هستم به همین دلیل مطمئنم تراکتور یکی از شانس های قهرمانی در این فصل است.»اشپیتم آرفی که در دوران فوتبالش حواشی زیادی را تجربه کرد، در نهایت گفت:«یکی از مشکلات فعلی پرسپولیس این است که به راحتی گل نمی زند. شنیدم برخی از علیپور ایراد می گیرند، اما به نظر من، علیپور انگیزه دارد و بازیکن خوبی است، اما به اندازه ای که برای گلزنی لازم است، توپ ندارد. اگر در هر بازی، توپ های بیشتری برای علیپور ارسال شود، او به راحتی می تواند گل های بیشتری هم بزند.» + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " این تیم را دست‌کم نگیرید ؛ علیپور انگیزه دارد، اما توپ ندارد از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×