روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " باید حق میزبانی به تیم‌ها داده شود تا آن‌ها لمس کنند ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

باید حق میزبانی به تیم‌ها داده شود تا آن‌ها لمس کنند ؛ پارس فوتبال

محسن خلیلی سرپرست باشگاه پرسپولیس تهران اعلام کرد که موافق اجرای قانون ۱۰-۹۰ تماشاگران در بازی دربی هفته چهارم لیگ برتر است.

نوشته سرپرست پرسپولیس از اجرای قانون ۱۰-۹۰ در دربی استقبال کرد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محسن خلیلی سرپرست باشگاه پرسپولیس تهران اعلام کرد که موافق اجرای قانون ۱۰-۹۰ تماشاگران در بازی دربی هفته چهارم لیگ برتر است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محسن خلیلی با اشاره به شروع دور جدید تمرینات تیم پرسپولیس گفت:پس از تعطیلات سه روزه بازیکنان از امروز تمریناتشان را از سر گرفتند و برنامه منظمی داریم؛ سایر بازیکنان تیم هم به غیر از ملی پوشان با آمادگی کامل در تمرینات حضور دارند، کالدرون نیز که هم اکنون در گردهمایی مربیان برتر آسیا در شانگ های چین حضور پیدا کرده، از جمعه به تمرینات باز خواهد گشت؛ در مجموع همه چیز خوب پیش می رود.محسن خلیلی افزود:برنامه منظمی داریم. همچنین کالدرون تاکید داشت که با یک حریف سطح بالا بازی داشته باشیم و به همین خاطر با ابراهیم صادقی صحبت کردم و در نظر داریم یک بازی دوستانه با تیم خوب سایپا برگزار کنیم؛ پس از آن هم تمرینات در روز های تاسوعا و عاشورا (دوشنبه و سه شنبه) تعطیل است و از چهارشنبه برنامه های اصلی و تمرینات جدی مان را برای بازی مقابل صنعت نفت آبادان آغاز خواهیم کرد.سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد:در غیاب ملی پوشان با نظر کالدرون سه بازیکن برتر تیم جوانان هم به تیم اصلی اضافه شدند و در تمرینات حضور خواهند داشت. کالدرون پس از بازی اول، ۲ بازی دوستانه در نظر گرفت، یکی با تیم امید باشگاه و دیگری با تیم جوانان، تا نشان دهد نگاه ویژه ای روی آکادمی دارد.محسن خلیلی در مورد شرایط مصدومان این تیم نیز افزود:فرشاد احمدزاده با نظر کادر پزشکی در تمرینات غایب بود، اما با شروع دور جدید تمرینات و پشت سر گذاشتن برنامه های درمانی با روحیه خوبی در تمرینات گروهی شرکت دارد؛ جونیور هم در روز های ابتدایی حضور در ایران کمی به خاطر تغییر زمان و اختلاف ساعت و حضور در کشوری دیگر کمی دچار مشکل شده بود، اما رفته رفته شرایط خوبی پیدا کرد و حضور فعالی هم در تمرینات دارد وبه مرور شرایط ایده آل تری نیز پیدا خواهد کرد.محسن خلیلی در مورد غیبت کریم باقری در تمرینات تاکید کرد:باقری با هماهنگی کالدرون و باشگاه پیگیر کار های شخصی است و به زودی به تمرینات باز خواهد گشت. رابطه خوبی بین کالدرون و باقری وجود دارد.مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در مورد علی علیپور و بازگشت او به تمرینات تصریح کرد:علیپور از بازیکنان خوب ما است و پس از جلسه با مدیریت باشگاه مشکل او هم برطرف شد و با انگیزه به تمرینات بازگشته است.محسن خلیلی در مورد برگزاری دربی با قانون ۹۰ به ۱۰ نیز گفت:باید حق میزبانی به تیم ها داده شود تا آن ها لمس کنند که میزبان هستند؛ اگر این قانون عادلانه اجرا شود خیلی هم خوب است و از آن استقبال می کنیم. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " باید حق میزبانی به تیم‌ها داده شود تا آن‌ها لمس کنند ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×