روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حمیدرضا فولادگر در مورد واگذاری استقلال و پرسپولیس توضیح داد از منبع پارس فوتبال. "

حمیدرضا فولادگر در مورد واگذاری استقلال و پرسپولیس توضیح داد

حمیدرضا فولادگر گفت: تا به امروز به شیوه های مختلفی عمل شد تا واگذاری استقلال و پرسپولیس صورت گیرد، ولی به دلیل عدم آمادگی اطلاعات مالی و دارایی ها این واگذاری تا پایان سال ۹۷ صورت نگرفت.

نوشته جدیدترین خبر در مورد «واگذاری» پرسپولیس و استقلال! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حمیدرضا فولادگر گفت: تا به امروز به شیوه های مختلفی عمل شد تا واگذاری استقلال و پرسپولیس صورت گیرد، ولی به دلیل عدم آمادگی اطلاعات مالی و دارایی ها این واگذاری تا پایان سال ۹۷ صورت نگرفت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی درباره نشست با وزیر ورزش و جوانان و واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت:این واگذاری تکلیف اصل ۴۴ قانون اساسی بود که از سال ۱۳۸۷ تا به امروز اجرایی نشده و در قانون بودجه نیز چندین سال متوالی به این واگذاری تأکید شده است. تا به امروز به شیوه های مختلفی عمل شد تا این واگذاری صورت گیرد ولی به دلیل عدم آمادگی اطلاعات مالی و دارایی ها این واگذاری تا پایان سال ۹۷ صورت نگرفت برهمین اساس در بودجه سال ۹۸، یک حکم بودجه ای قید شد که این واگذاری با کشف قیمت در فرابورس تا پایان شهریور انجام شود. پیش از اینکه سال به اتمام برسد و عنوان کنیم که چرا این بند قانونی اجرایی نشده تصمیم گرفتیم جلسات کارشناسی برگزار شود و در این جلسات دولت را برای اجرای قانون کمک کنیم. نهایتاً به این نتیجه رسیدیم که به دلیل آماده نبودن ساختار های مالی، واگذاری دو باشگاه تا پایان شهریور امکان پذیر نیست.حمیدرضا فولادگر ادامه داد :بر این اساس این زمان تا پایان سال تمدید شد. توافق بعدی در کمیسیون این بود که این واگذاری حتماً تا پایان سال صورت گیرد و روش آن نیز یا بند (ه) تبصره ۲ قانون بودجه سال ۹۸ خواهد بود یا به روش پیشین از طریق خصوصی سازی خواهد بود. اینکه مشخص شود از کدام روش عمل می کنیم در جلسه ۳۱ شهریور کمیسیون اصل ۴۴ مشخص خواهد شد.منبع: خبرورزشی + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حمیدرضا فولادگر در مورد واگذاری استقلال و پرسپولیس توضیح داد از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×