روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • جلال حسینی ؛ دفاع جلال حسینی از بیرانوند؛ هیچ کاری نکرده که محروم شود

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " جلال حسینی ؛ دفاع جلال حسینی از بیرانوند؛ هیچ کاری نکرده که محروم شود از منبع پارس فوتبال. "

جلال حسینی ؛ دفاع جلال حسینی از بیرانوند؛ هیچ کاری نکرده که محروم شود

کاپیتان تیم پرسپولیس می گوید دروازه بان تیمش حاشیه ای در دیدار برابر تراکتور ایجاد نکرده است.

نوشته واکنش عجیب سیدجلال به حرکات جنجالی بیرانوند ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

کاپیتان تیم پرسپولیس می گوید دروازه بان تیمش حاشیه ای در دیدار برابر تراکتور ایجاد نکرده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سید جلال حسینی درباره شرایط این روزهای پرسپولیس اظهار کرد: هفته اول لیگ برابر تیم بسیار خوب پارس جنوبی جم بازی کردیم و در نهایت توانستیم سه امتیاز با ارزش را به دست آوریم. ما سه فصل پیاپی نتایج بسیار خوبی گرفتیم و الان هم می دانیم انتظارات از تیم بالاست. بنابراین تمام تلاشمان را می کنیم که در این فصل هم بهترین نتایج را بگیریم.جلال حسینی افزود: ما در دیدار با تراکتور، بازی خوبی انجام دادیم و تراکتور هم یک تیم بسیار قدرتمند است اما علی رغم بازی خوبی که انجام دادیم، روی یک اشتباه گل خوردیم و نتوانستیم جبران کنیم. می دانم شرایطمان بسیار سخت است اما نیاز به فرصت داریم چون کادر فنی جدید به دنبال این است که تفکرات تاکتیکی خود را اجرا کند. تیم هایی که چند سال قهرمان می شوند، گاهی در یک فصل نمی توانند نتایج قبلی خود را تکرار کنند ولی ما نمی خواهیم اینگونه باشیم و تلاش می کنیم امسال هم مثل فصل قبل نتیجه بگیریم.جلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه درباره حواشی ایجاد شده برای علیرضا بیرانوند و اینکه تراکتوری ها خواهان محرومیت این بازیکن شده اند گفت:هیچ حاشیه ای وجود ندارد. برخی صحبت ها بیهوده مطرح می شود. بیرانوند کاری نکرده که او را محروم کنند. ما اگر حرف نمی زنیم، این گونه نیست که بلد نباشیم خیلی مسائل را مطرح کنیم. کمیته اخلاق و کمیته انضباطی به جای بررسی این گونه مسائل، بهتر است کارهایی را که خیلی های دیگر انجام می دهند و کسی از آن ها خبر ندارد بررسی کنند. بیرانوند کاری نکرد که بخواهند عملکرد او را بررسی کنند.جلال حسینی در ادامه درباره دیدار بعدی پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان اظهار کرد:صنعت نفت، تیم ریشه داری است که امسال نتایج خوبی گرفته است. آنها از دو بازی، چهار امتیاز به دست آوردند و این موضوع نشان می دهد که کار سختی داریم. امیدوارم در روز بازی ما، سیستم های فروش الکترونیکی بلیت به درستی کار کند و هواداران ما بتوانند به ورزشگاه بیایند.وی در پایان درباره حضور محمدحسن انصاری فرد در باشگاه پرسپولیس گفت:آقای انصاری فرد از مدیران با تجربه هستند که طی چند روز اخیر تلاش زیادی انجام دادند تا مشکلات باشگاه را حل کنند اما همه می دانیم در باشگاه مشکلات زیادی وجود دارد که باید زمان بگذرد تا با مدیریت انصاری فرد حل شوند. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " جلال حسینی ؛ دفاع جلال حسینی از بیرانوند؛ هیچ کاری نکرده که محروم شود از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×