روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " انصاری ؛ محمد انصاری در انتظار حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

انصاری ؛ محمد انصاری در انتظار حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس

محمد انصاری امیدوار است در دیداری مقابل صنعت نفت بازی کند تا طلسم ۳۰۰ روز خانه نشینی اش بشکند.

نوشته تلاش ستاره پرسپولیس برای رهایی از طلسم ؛ کالدرون فرصت می دهد؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محمد انصاری امیدوار است در دیداری مقابل صنعت نفت بازی کند تا طلسم ۳۰۰ روز خانه نشینی اش بشکند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در دیدار مقابل کاشیما آنتلرز بود که محمد انصاری مدافع چپ سرخپوشان از ناحیه رباط صلیبی آسیب دید و باعث شد تا پرسپولیس دچار مشکل شود. سرخ ها نیم فصل شایان مصلح را به عنوان دفاع چپ در ترکیب خود داشتند اما سپس با خرید محمد نادری، او در ترکیب اصلی به میدان رفت و نمایش های بسیار خوبی را از نیز ارائه کرد.عملکرد فوق العاده نادری سبب شد تا مدیران پرسپولیس به فکر حفظ این بازیکن باشند و موفق به این کار نیز شدند. علی رغم تداوم حضور نادری، باتوجه به بازگشت محمد انصاری تصور می شد که او انتخاب نخست کالدرون باشد اما مدافع جوان و شماره ۲۸ پرسپولیس در تمرینات درخشید و خود را به ترکیب اصلی تحمیل کرد.حالا در شرایطی که نادری با پیراهن ملی در اردوی تیم ویلموتس حضور دارد، انصاری تمام تلاشش را می کند تا مورد توجه کادرفنی قرار گیرد و به ترکیب ۱۱ نفره برسد. آخرین بار او ۳۰۰ روز پیش یک بازی رسمی انجام داد و باید دید آیا در مقابل صنعت نفت این طلسم او خواهد شکست یا نه. + 0 - 1

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " انصاری ؛ محمد انصاری در انتظار حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×