روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس تیم خوبی است، اما شکست‌ناپذیر نیست ؛ هم پرسپولیس را بردم، هم استقلال را

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس تیم خوبی است، اما شکست‌ناپذیر نیست ؛ هم پرسپولیس را بردم، هم استقلال را از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس تیم خوبی است، اما شکست‌ناپذیر نیست ؛ هم پرسپولیس را بردم، هم استقلال را

سرمربی کروات صنعت نفت آبادان گفت: من در فولاد در لیگ چهاردهم سابقه پیروزی و دبل کردن پرسپولیس را دارم و اتفاقاً استقلال را هم با هم با فولاد شکست دادم.

نوشته خط و نشان سرمربی کروات برای پرسپولیسی ها و کالدرون ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرمربی کروات صنعت نفت آبادان گفت: من در فولاد در لیگ چهاردهم سابقه پیروزی و دبل کردن پرسپولیس را دارم و اتفاقاً استقلال را هم با هم با فولاد شکست دادم. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات صنعت نفت در آستانه دیدار حساس هفته سوم مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی حرف های جالبی را با خبر ورزشی مطرح کرد.*از بازی اولتان در لیگ شروع کنیم مقابل فولاد به پیروزی باارزشی رسیدید این برد را حق تیمتان می دانید؟دراگان اسکوچیچ گفت: فولاد تیم خوبی بود، اما با تمام احترامی که برای این تیم قائلم باید بگویم آن ها بهتر از ما نبودند. تیم فولاد یک صحنه تک به تک مقابل ما از دست داد، اما ما دو، سه صحنه تک به تک داشتیم که در نهایت به گل و سزاوارانه به پیروزی رسیدیم. این برد خیلی خوب و باارزش بود، چون علاوه بر خوشحالی خودم و بازیکنانم ما موفق شدیم هوادارانمان را هم خوشحال کنیم.*از تساوی مقابل نفت مسجدسلیمان رضایت دارید؟ مقابل نفت مسجدسلیمان خیلی خوب نبودیم و مساوی نتیجه ای عادلانه بود. در این بازی هم ما و هم مسجدسلیمان فرصت هایی برای گل زدن داشتیم و هر دو تیم می توانستند پیروز شوند.*و بازی سوم در آزادی مقابل پرسپولیس؟دراگان اسکوچیچ گفت:پرسپولیس تیم خوبی است، تیمی که سه فصل متوالی قهرمان ایران شده حتماً توانایی های زیادی دارد، اما تیمی شکست ناپذیر نیست و حتماً می توان این تیم را شکست داد. من در فولاد در لیگ چهاردهم سابقه پیروزی و دبل کردن پرسپولیس را دارم و اتفاقاً استقلال را هم با هم با فولاد شکست دادم. فکر می کنم در فوتبال هر کاری امکان پذیر است و می توان هر تیمی را شکست داد.*برانکو از پرسپولیس جدا شد. در رابطه با این جدایی و تفکرات کالدرون چه نظری دارید؟ برانکو دوست خوب من بود، یکی از بهترین دوستان مربی ام که بهترین نتایج را با پرسپولیس کسب کرد. برانکو تصمیم گرفت که جدا شود و باید به تصمیمش احترام گذاشت. پرسپولیس لیگ نوزدهم هم تیم خوبی است، اما همان طور که گفتم هر تیمی نقاط قوت و ضعفی دارد و پرسپولیس هم مانند بقیه تیم ها از این قاعده مستثنی نیست.*بازیتان با پرسپولیس قبل از شهرآورد است! می دانید این یعنی چه؟دراگان اسکوچیچ گفت: الان اوایل فصل است و من فکر می کنم هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و بازی ما هیچ تأثیری از شهرآورد نخواهد گرفت. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس تیم خوبی است، اما شکست‌ناپذیر نیست ؛ هم پرسپولیس را بردم، هم استقلال را از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×