روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • کالدرون ؛ هم‌نشینی دو روزه کالدرون و برانکو با کاپلو و بنیتس در همایش مربیان نخبه

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کالدرون ؛ هم‌نشینی دو روزه کالدرون و برانکو با کاپلو و بنیتس در همایش مربیان نخبه از منبع پارس فوتبال. "

کالدرون ؛ هم‌نشینی دو روزه کالدرون و برانکو با کاپلو و بنیتس در همایش مربیان نخبه

همایش مربیان نخبه باشگاهی و ملی در فوتبال آسیا در شانگهای به پایان رسید.

نوشته عکس ؛ برانکو و کالدرون همنشین شدند! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

همایش مربیان نخبه باشگاهی و ملی در فوتبال آسیا در شانگهای به پایان رسید. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : چهارمین دوره این همایش که با حضور مربیان تیم های برتر در فوتبال آسیا طی دو روز گذشته در چین برگزار شد، امروز با حضور کالدرون و برانکو به پایان رسید.در این همایش تعداد زیادی از مربیان مطرح فوتبال حضور داشتند و زیر نظر جرارد هولیه سرمربی سابق تیم ملی فرانسه و لیورپول به عنوان مدرس کار شان را انجام دادند.پوستک اوغلو سرمربی تیم ملی استرالیا که در سال ۲۰۱۵ همراه این تیم قهرمان آسیا شد در این نشست حضور یافته بود. همچنین از غرب آسیا برانکو ایوانکوویچ سرمربی نایب قهرمان آسیا در سال گذشته لیگ قهرمانان با پرسپولیس که اکنون در الاهلی عربستان حضور دارد و گابریل کالدرون سرمربی کنونی پرسپولیس به همراه هایمر هالگریمسون که در العربی قطر کار می کند حاضر شدند.میهمانان ویژه تر این همایش اما رافائل بنیتس، فابیو کاپلو و اسون گوران اریکسون بودند.بنیتس که به تازگی هدایت دالیان چین را برعهده گرفته به همراه لوییس گارسیا(پکن رنه)، لی شیائوپنگ (شاندونگ لوننگ تایشان)، برونو جنسیو (پکن سینوبو گوا)، وانگ باوشان (هنان جیانای) و وینت پریرا(شانگهای) از شرق آسیا در این همایش شرکت کردند.همچنین کاپلو که چند سال در شرق آسیا کار کرده و اریکسون سرمربی کنونی تیم ملی فیلیپین نیز بودند و تجربیات خود را در اختیار مربیان جوان قرار دادند.قهرمان رقابت های اقیانوسیه و سرمربی تیم ملی زنان چین و برخی تیم های دیگر نیز در این مراسم حضور یافتند.اندی رکسبورگ، مدیر فنی کنفدراسیون فوتبال آسیا در حاشیه این مراسم گفت: ما نه تنها از AFC بلکه همه باشگاه ها و مربیانی که حمایت خود را از این رویداد حیاتی ارائه داده اند تشکر می کنیم. در چهار سال گذشته بهترین ذهنها را در فوتبال آسیا بلکه در سطح جهانی نیز جمع کرده ایم. + 0 - 0

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کالدرون ؛ هم‌نشینی دو روزه کالدرون و برانکو با کاپلو و بنیتس در همایش مربیان نخبه از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×