روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • رادوشوویچ و رفقا در بازگشت به تمرین پرسپولیس ؛ بازگشت ستاره خارجی پرسپولیس به تمرینات

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رادوشوویچ و رفقا در بازگشت به تمرین پرسپولیس ؛ بازگشت ستاره خارجی پرسپولیس به تمرینات از منبع پارس فوتبال. "

رادوشوویچ و رفقا در بازگشت به تمرین پرسپولیس ؛ بازگشت ستاره خارجی پرسپولیس به تمرینات

دروازه بان کروات پرسپولیس در پایان تعطیلات به تمرینات این تیم بازگشته تا در رقابت برای ادامه فصل قرار گیرد.

نوشته بازگشت ستاره خارجی پرسپولیس به تمرینات اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دروازه بان کروات پرسپولیس در پایان تعطیلات به تمرینات این تیم بازگشته تا در رقابت برای ادامه فصل قرار گیرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بوژیدار رادوشوویچ که در اولین دیدار فصل با توجه به محرومیت بیرانوند فرصت حضور در دروازه پرسپولیس را به دست آورده بود، موفق شد اولین کلین شیت فصل را به نام خود کند. با این حال با پایان محرومیت بیرانوند، گلر شماره یک و ملی پوش بار دیگر فرصت حضور در ترکیب اصلی را به دست آورد و برابر تراکتور به میدان رفت.بوژیدار رادوشوویچ اکنون در پایان تعطیلات کوتاه مدت، بار دیگر به تمرینات بازگشته و در رقابت برای ادامه فصل قرار گرفته و این در حالیست که بیرانوند به اردوی تیم ملی ملحق شده است.محسن سیدی، مربی دروازه بانان این فصل پرسپولیس که همانند دوران حضورش در نفت تهران، دو گلر آماده و دو مدعی جوان را در اختیار دارد، علیرغم فشارها و هجمه هایی که متحمل می شود، با تمرکز روی کار خود به دنبال این است تا شاگردانش نمایش موفقی از خود به جا بگذارند. + 0 - 0

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رادوشوویچ و رفقا در بازگشت به تمرین پرسپولیس ؛ بازگشت ستاره خارجی پرسپولیس به تمرینات از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×