روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " دعوت نشدن شجاع خلیل زاده کج‌سلیقگی محض است ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

دعوت نشدن شجاع خلیل زاده کج‌سلیقگی محض است ؛ پارس فوتبال

کاپیتان اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: به نظرم کالدرون نباید ناگهان سیستم تیم را عوض می کرد و این اشتباه بود.

نوشته انتقاد تند از کالدرون: نمی دانم چرا روی اشتباهش پافشاری می کند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

کاپیتان اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: به نظرم کالدرون نباید ناگهان سیستم تیم را عوض می کرد و این اشتباه بود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : با سپهر حیدری ، کاپیتان پیشین باشگاه پرسپولیس، درخصوص آخرین شرایط این تیم و لیست جدید تیم ملی گفت وگویی انجام دادیم که در ادامه می خوانید.مدتی ایران نبودید، درست است؟سپهر حیدری گفت:بله، چند وقتی همراه خانواده به چین رفته بودم و در این مدت اتفاقاً تمرینات تیم افشین قطبی را از نزدیک دیدم، چون باید برای گرفتن مدرک A آسیا تمرینات تیم های حرفه ای را از نزدیک ببینم. در مجموع سفر خوبی بود.بازی های پرسپولیس را دنبال کردید؟سپهر حیدری گفت: بله، نمی شود بازی های تیم محبوبم را دنبال نکنم. البته دیدار اول را، چون در سفر بودم به صورت خلاصه دیدم، ولی بازی با تراکتور را کامل دیدم. پرسپولیس در این دو بازی نتوانست موقعیت زیادی خلق کند. تیم در این سال ها عادت به ۲-۴-۴ کرده بود و نتایج خوبی گرفت. به نظرم کالدرون نباید ناگهان سیستم تیم را عوض می کرد و این اشتباه بود. جالب اینجاست که کالدرون روی اشتباهاتش پافشاری می کند که این اصلاً خوب نیست. مثلاً مقابل تیم قدرتمندی مثل تراکتور که خط میانی قوی ای دارد، نباید پرسپولیس با یک هافبک دفاعی بازی می کرد.پرسپولیس می تواند با کالدرون موفق شود؟سپهر حیدری گفت: وقتی برانکو به پرسپولیس آمد هم نتیجه نگرفت، ولی به او فرصت دادند و گذاشتند کارش را بکند. امیدوارم به کالدرون هم مثل برانکو فرصت کافی را بدهند و چوب لای چرخش نگذارند.لیست جدید تیم ملی را دیدید؟سپهر حیدری گفت: بله، دیدم و واقعاً شوکه شدم، چون باز هم اسم شجاع بین دعوت شدگان نبود. عدم دعوت از شجاع اوج بی انصافی و کج سلیقگی بود. شجاع فصل گذشته عملکرد فوق العاده ای داشته و کنار ثبات، عملکرد فردی و تیمی بسیار خوبی را به ثبت رسانده است؛ ضمن این که هماهنگی شجاع با بیرانوند می توانست به تیم ملی کمک زیادی بکند. جالب است نیمکت نشین شجاع و بازیکنی که فقط یک بازی انجام داده و تیمش در همان بازی روی اشتباه خط دفاعی گل خورده، به تیم ملی دعوت می شود، ولی شجاع با این کیفیت دعوت نمی شود. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " دعوت نشدن شجاع خلیل زاده کج‌سلیقگی محض است ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×