روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ تمرین علی علیپور برای به ثمر رساندن گل از روی ضربات ایستگاهی!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ تمرین علی علیپور برای به ثمر رساندن گل از روی ضربات ایستگاهی! از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ تمرین علی علیپور برای به ثمر رساندن گل از روی ضربات ایستگاهی!

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین نوبت دوم امروز پنجشنبه را در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد.

نوشته روش جدید مهاجم پرسپولیس برای گلزنی ؛ طلسم علیپور شکسته می شود؟! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین نوبت دوم امروز پنجشنبه را در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سرخپوشان تمرین نوبت دوم امروز پنجشنبه را از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر دستیاران کالدرون برگزار کردند.تمرین با دویدن و گرم کردن بدن ها آغاز شد.پاسکاری های کوتاه، ارسال و ضربه سر بخش بعدی تمرین بود که انجام شد.در مرحله بعدی، بازیکنان در قالب گروه های سه نفره به حمله و دفاع پرداختند.سرخپوشان در پایان تمرین امروز، فوتبال تحت فشار در نیمی از زمین را در برنامه داشتند که با سه تیم قرمز، طوسی و سبز به اجرا در آمد.کری خوانی، اعتراض به نحوه داوری و خوش و بش بازیکنان از نکات جالب توجه این بازی بود.پس از فوتبال درون تیمی، بازیکنان زیر نظر مربی بدنساز تیم، بدن ها را سرد و راهی رختکن شدند.​در پایان تمرین، تعدادی از بازیکنان برای زدن ضربات ایستگاهی در زمین ماندند. علی علیپور، فرشاد احمدزاده، مهدی عبدی و امید عالیشاه از جمله این بازیکنان بودند. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ تمرین علی علیپور برای به ثمر رساندن گل از روی ضربات ایستگاهی! از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×