روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فرشاد احمدزاده پس از جدایی مهدی شریفی دوباره شماره 77 پوشید! از منبع پارس فوتبال. "

فرشاد احمدزاده پس از جدایی مهدی شریفی دوباره شماره 77 پوشید!

فرشاد احمدزاده وینگر خوش تکنیک تیم پرسپولیس در تمرین امروز پیراهن شماره ۷۷ را برتن کرد.

نوشته شماره فرشاد احمدزاده باز هم تغییر یافت ؛ ابهام در حضور ستاره پرسپولیس در ترکیب! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فرشاد احمدزاده وینگر خوش تکنیک تیم پرسپولیس در تمرین امروز پیراهن شماره ۷۷ را برتن کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تمرینات تیم پرسپولیس در حالی برگزار می شود که فرشاد احمدزاده به جمع سرخپوشان بازگشته و به نظر می رسد مصدومیت وی بهبود یافته است. نکته جالب درباره او، شایعاتی بودند که در زمان مصدومیتش به وجود آمدند اما احمدزاده با بازگشت به تمرینات نشان داد که آن اخبار شایعاتی بیش نبودند.فرشاد در بازی نخست تیم پرسپولیس با شماره ۱۰ در زمین حاضر شد. آن هم در شرایطی که پیش از خط خوردن مهدی شریفی پیراهن ۷۷ را برتن می کرد و بسیاری تصور می کردند لباس دوست قدیمی اش مسلمان را خواهد پوشید.اما امروز در تمرین نیز دوباره احمدزاده ۷۷ پوش شد. او که حالا جایگاه خود در ترکیب اصلی را از دست رفته می بیند، باید تلاش بیشتری کند و با استفاده از غیبت ملی پوشان، به ترکیب اصلی برسد. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فرشاد احمدزاده پس از جدایی مهدی شریفی دوباره شماره 77 پوشید! از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×