روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس فقط به خودی‌ها می‌بازد ؛ خودی ها بلای جان پرسپولیس ؛ پرسپولیس به محبوبان می بازد!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس فقط به خودی‌ها می‌بازد ؛ خودی ها بلای جان پرسپولیس ؛ پرسپولیس به محبوبان می بازد! از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس فقط به خودی‌ها می‌بازد ؛ خودی ها بلای جان پرسپولیس ؛ پرسپولیس به محبوبان می بازد!

در دو فصل اخیر پرسپولیس فقط به تیم هایی باخته که روی نیمکت شان سرمربی سابق و محبوب این تیم قرار داشت.

نوشته خودی ها بلای جان پرسپولیس ؛ پرسپولیس به محبوبان می بازد! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در دو فصل اخیر پرسپولیس فقط به تیم هایی باخته که روی نیمکت شان سرمربی سابق و محبوب این تیم قرار داشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در اوایل حضور برانکو روی نیمکت سرخ ها، تیم های یحیی گل محمدی گربه سیاه این تیم می شدند و معمولا خوب از پرسپولیس امتیاز می گرفتند.حالا مدت هاست که یحیی مقابل پرسپولیس به برد نرسیده، ولی سایر مربی های سابق و محبوب پرسپولیس دست از سر این تیم برنمی دارند. از شروع فصل قبل تا حالا، پرسپولیس فقط دو شکست در لیگ برتر متحمل شده است.دو شکستی که هر دو هم مقابل تیم های تحت هدایت مربیان سابق پرسپو لیس رقم خورده است. در هفته دوم نیم فصل قبل، افشین قطبی با فولاد خوزستان پرسپو لیس را شکست داد.پرسپو لیس تا پایان فصل شکست دیگری نخورد و فقط افشین قطبی توانست عدد صفر تعداد شکست های این تیم را خط بزند.در دومین هفته از فصل جدید هم پرسپو لیس اولین شکست اش را با کالدرون تجربه کرد. جالب است که در این مسابقه هم روی نیمکت حریف پرسپولیس، سرمربی سابق و محبوب این تیم نشسته بود. مصطفی دنیزلی که خاطرات شیرین زیادی را در این تجربه کرده بود، موفق به شکست پرسپو لیس شد. + 2 - 5

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس فقط به خودی‌ها می‌بازد ؛ خودی ها بلای جان پرسپولیس ؛ پرسپولیس به محبوبان می بازد! از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×