روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • استقلال ؛ سئوال روز؛ استقلال مقابل پرسپولیس می تواند 90 درصد ورزشگاه را پُر کند؟!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ سئوال روز؛ استقلال مقابل پرسپولیس می تواند 90 درصد ورزشگاه را پُر کند؟! از منبع پارس فوتبال. "

استقلال ؛ سئوال روز؛ استقلال مقابل پرسپولیس می تواند 90 درصد ورزشگاه را پُر کند؟!

استقلال هفته چهارم میزبان دربی رفت است و باید نود درصد سکوها را پر کند. سازمان لیگ پارسال به شدت اصرار داشت قانون ۹۰ به ۱۰ در شهرآورد اجرا شود و فضایی شبیه ورزشگاه سن سیروی ایتالیا در آزادی به وجود بیاید

نوشته بررسی یک ضعف ؛ استقلال در شهرآورد ، ۹۰ درصد ورزشگاه را پُر می کند؟! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

استقلال هفته چهارم میزبان دربی رفت است و باید نود درصد سکوها را پر کند. سازمان لیگ پارسال به شدت اصرار داشت قانون ۹۰ به ۱۰ در شهرآورد اجرا شود و فضایی شبیه ورزشگاه سن سیروی ایتالیا در آزادی به وجود بیاید خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : قرعه کشی لیگ نوزدهم این نوید را می داد که استقلال برخلاف چند فصل اخیر، استارتی موفق و پرامتیاز در لیگ برتر خواهد داشت، اما فعلاً اوضاع خوب پیش نرفته و دو گل در دقایق پایانی باعث شده آبی ها یک شکست تلخ برابر ماشین سازی و سپس توقفی دردناک برابر فولاد را تجربه کنند. این نتایج اما از یک جهت دیگر هم حائز اهمیت است. استقلال هفته چهارم میزبان دربی رفت است و باید نود درصد سکوها را پر کند. سازمان لیگ پارسال به شدت اصرار داشت قانون ۹۰ به ۱۰ در شهرآورد اجرا شود و فضایی شبیه ورزشگاه سن سیروی ایتالیا در آزادی به وجود بیاید، اما چون استقلال در بازی رفت میزبان بود و نتایج خوبی هم کسب نمی کرد، مدیران این باشگاه از بیم خالی ماندن سکوها و رسیدن آن به هواداران رقیب با موضوع مخالفت کردند.از فضا امسال هم استقلال در بازی رفت میزبان شده، اما فعلاً دو بازی نخست را نبرده و مسابقه بعدی این تیم هم هفته آینده برابر نفت مسجدسلیمان برگزار خواهد شد؛ دیداری که شاید در گرمای خوزستان برای استقلالی ها گره بخورد. در مجموع اگر آبی ها بدون پیروزی به دربی برسند، اجرای قانون ۹۰ درصد در آن مسابقه سخت خواهد شد و بعید نیست مدیران باشگاه دوباره با موضوع مخالفت کنند. البته واضح است که نتایج قبل از دربی هیچ ربطی به اتفاقات این بازی خاص و متفاوت ندارد. مثلاً استقلال در دربی رفت لیگ شانزدهم با علیرضا منصوریان حتی همان ۵۰ درصد همیشگی را هم پر نکرد، چرا که این تیم با بدترین نتایج ممکن به پرسپولیس رسیده بود. باوجوداین تیم علیمنصور یک مساوی ارزشمند از پرسپولیس گرفت. البته شاید هم آبی ها با پیروزی در مسجدسلیمان، امیدها را نسبت به تیمشان زنده کنند.فراموش نکنید میزبانی استقلال در دربی، وسط هفته، در آخرین روز تابستان برگزار می شود و شاید دشوار بودن حضور تماشاگران در چنین شرایطی، یک عامل دیگر برای گریز استقلال از پذیرفتن تقسیم بندی ۹۰ به ۱۰ در این فصل باشد. قطعاً استقلالی ها دنبال پر کردن ۹۰ درصد ورزشگاه خواهند بود و اگر این سهمیه خالی بماند، هم ضرر می کنند و هم برایشان خیلی بد می شود.ایلنا + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ سئوال روز؛ استقلال مقابل پرسپولیس می تواند 90 درصد ورزشگاه را پُر کند؟! از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×