روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " وظیفه داریم به بهترین شکل از تیم محبوبمان حمایت کنیم از منبع پارس فوتبال. "

وظیفه داریم به بهترین شکل از تیم محبوبمان حمایت کنیم

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: حمایت از برانکو تبدیل به یک فرهنگ شد که باید ادامه پیدا کند.

نوشته توصیه مهم کاپیتان پیشین پرسپولیس به هواداران در مورد کالدرون اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: حمایت از برانکو تبدیل به یک فرهنگ شد که باید ادامه پیدا کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محمد پنجعلی کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی که سال ها سرپرست و مربی و عضو این باشگاه بوده، در رابطه با شکست پرسپولیس مقابل تراکتور با ما حرف زد.چرا پرسپولس بازی را به تراکتور واگذار کرد؟بازی سخت و نزدیکی را از جانب دو تیم شاهد بودیم، در چنین بازی هایی هم تک صحنه ها نتیجه را تعیین می کند کاری که تراکتور انجام داد، اما بازیکنان پرسپولیس نتوانستند خصوصاً در نیمه دوم از فرصت هایی که داشتند به نحو احسن استفاده کنند.تعویض های کالدرون هم دیر انجام شد!بله من معتقدم مهاجم برزیلی دیر به زمین آمد مهاجمی که باید بیشتر بازی کند تا عیار کارش بهتر معلوم شود که به لحاظ فنی چه در چنته دارد. با وجود همه انتقاد های فنی من معتقدم باید مانند زمان برانکو باز هم از کالدرون حمایت شود.چطور؟ما با برانکو در اولین فصل حضورش تا مکان شانزدهم هم سقوط کردیم، اما با حمایت هایی که انجام شد تیم بهتر و بهتر شد و جام گرفت. حمایت از پرسپولیس زمان برانکو تبدیل به یک فرهنگ شده بود که باید ادامه پیدا کند. ما در زمان برانکو شاهد بودیم حتی با باخت هم تماشاگران پرسپولس را تشویق می کردند، فرهنگی بی نظیر که باید در زمان کالدرون هم ادامه پیدا کند. در این بین ما پیشکسوتان و هواداران وظیفه داریم به بهترین شکل از تیم محبوبمان حمایت کنیم.در رابطه با دو بازی حساس پرسپولیس مقابل صنعت نفت و استقلال چه نظری دارید؟پرسپولیس با حمایت هواداران از سد تیم آبادانی می گذرد، اما شهرآورد شرایط خاص خودش را دارد و نمی توان نتیجه اش را پیش بینی کرد. من فکر می کنم در آن بازی است که شرایط فوتبال ایران و حساسیت های کار در فوتبال ما به خوبی دست دو مربی خارجی تیم سرخابی می آید.خبر ورزشی + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " وظیفه داریم به بهترین شکل از تیم محبوبمان حمایت کنیم از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×