روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • بیرانوند ؛ توافق علیرضا بیرانوند با باشگاه پرسپولیس امضای نهایی را کم دارد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بیرانوند ؛ توافق علیرضا بیرانوند با باشگاه پرسپولیس امضای نهایی را کم دارد از منبع پارس فوتبال. "

بیرانوند ؛ توافق علیرضا بیرانوند با باشگاه پرسپولیس امضای نهایی را کم دارد

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس هنوز رسماً قراردادش با این باشگاه را تمدید نکرده است.

نوشته انصاری فرد در راه حمیدرضا گرشاسبی ؛ علیرضا بیرانوند در یک صورت از پرسپولیس جدا می شود! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس هنوز رسماً قراردادش با این باشگاه را تمدید نکرده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : علیرضا بیرانوند در هفته ای که گذشت نشستی را با محمدحسن انصاری فرد برگزار کرد تا هم در مورد مطالباتش و همچنین تمدید قرارداد خود صحبت هایی را با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس داشته باشد.بعد از این نشست بیرانو ند مدعی شد قراردادی چهار ساله را با پرسپولیس امضا کرده، اما هنوز این اتفاق رخ نداده است. واقعیت امر این است که انصاری فرد در این جلسه پیشنهاد تمدید قرارداد را به بیرانوند می دهد و او هم می پذیرد. با توجه به همین مسئله قرار می شود قرارداد جدید بیرانوند تنظیم و بعد از آن به امضای این دروازه بان برسد.رقم قرارداد جدید بیرانو ند تقریباً همان رقمی است که حمیدرضا گرشاسبی به طرز چشمگیری آن را افزایش داد و هر فصل با افزایشی ۲۰ درصدی مواجه خواهد شد. انصاری فرد همچنین قصد دارد شرط جدایی بیرانوند با پرداخت ۷۰۰ هزار دلار در قراردادش لحاظ شود.در هر صورت این توافق بین طرفین زمانی اعتبار خواهد داشت که به امضای آنها برسد. + 0 - 0

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بیرانوند ؛ توافق علیرضا بیرانوند با باشگاه پرسپولیس امضای نهایی را کم دارد از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×