روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " دامیائو مورد توجه باشگاه فوتبال پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی از منبع پارس فوتبال. "

دامیائو مورد توجه باشگاه فوتبال پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی

مهاجم برزیلی ۳۰ ساله که در جی لیگ ژاپن توپ می زند مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته است.

نوشته نام اولین گزینه پرسپولیس برای خط حمله لو رفت ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهاجم برزیلی ۳۰ ساله که در جی لیگ ژاپن توپ می زند مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : لئاندرو دامیائو مهاجم برزیلی ۳۰ ساله و شاغل در جی لیگ ژاپن که در ژانویه ۲۰۲۰ و همزمان با نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر فوتبال ایران بازیکن آزاد محسوب می شود مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته است.این مهاجم ۲ میلیون یورویی که سابقه پوشیدن تیم ملی برزیل را نیز دارد، با ۱۸۸ سانتی متر قد تبحر خاصی در تمام کردن توپ های هوایی دارد.لئوناردو دامیائو در این فصل از جی لیگ ژاپن در ۳۵ بازی موفق شده است ۱۳ گل و ۷ پاس گل به ثمر برساند.گفتنی است لئوناردو سابقه بازی در رئال بتیس در لالیگا اسپانیا را هم دارد و مدتی مورد توجه رئال مادرید قرار داشت و حالا با توجه به آزاد بودنش در نقل و انتقالات زمستانی می تواند یکی از محتمل ترین خریدهای سرخپوشان باشد.البته گفته می شود دیگر گزینه های پرسپولیس برای خط حمله یک بازیکن آمریکای جنوبی و یک بازیکن اروپایی است.گفتنی است این خبر از سوی خبرگزاری رسمی وزارت ورزش ( برنا ) منتشر شده و باشگاه پرسپولیس هنوز در اینباره موضع خاصی نگرفته است. برنا

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " دامیائو مورد توجه باشگاه فوتبال پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×