روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • براندائو ؛ عدم تمایل لودوگورتس بلغارستان برای بازگرداندن جونیور براندائو

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " براندائو ؛ عدم تمایل لودوگورتس بلغارستان برای بازگرداندن جونیور براندائو از منبع پارس فوتبال. "

براندائو ؛ عدم تمایل لودوگورتس بلغارستان برای بازگرداندن جونیور براندائو

باشگاه پرسپولیس مذاکره اولیه خود با باشگاه لودوگورتس بلغارستان را آغاز کرده تا بتواند شرایط بازگرداندن جونیور به آن تیم را فراهم کند.

نوشته دردسر جدید در راه جدایی جونیور براندائو ؛ تصمیم پرسپولیس قطعی است ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه پرسپولیس مذاکره اولیه خود با باشگاه لودوگورتس بلغارستان را آغاز کرده تا بتواند شرایط بازگرداندن جونیور به آن تیم را فراهم کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : جونیور براندائو با قراردادی یک ساله از باشگاه بلغارستانی به عنوان یار قرضی به پرسپولیس پیوست اما نتوانست در این باشگاه عملکرد قابل قبولی به لحاظ فنی داشته باشد و از این رو مدیران باشگاه پرسپولیس تلاش می کنند تا او را هر چه زودتر از لیست خود خارج کنند.البته طبق قانون، خارج از دایره پنجره نقل و انتقالات چنین موضوعی امکان پذیر نیست؛ با این حال پرسپولیسی ها پس از ۵ بازی دیگر، نیم فصل اول را به پایان می رسانند و وارد پنجره نقل و انتقال می شوند،آنجا می توانند جونیور را از لیست خود کنار گذاشته و به دنبال بازیکن دیگری باشند.البته مدیران باشگاه نیز روی این مسئله تاکید دارند که به طور قطعی براندائو رفتنی است و حتی مهاجمان جدید باشگاه معرفی شده اند تا یکی از آنها که کیفیت بالاتر و قیمت مناسبی دارد راهی پرسپولیس شود اما در این میان شایعه شده باشگاه لودوگورتس بلغارستان تمایلی به بازگرداندن این مهاجم برزیلی ندارد و قصدش این است که او را تا پایان فصل جاری در پرسپولیس حفظ کند.بر اساس اخبار رسیده جدایی براندائو از پرسپولیس قطعی است و با هر قیمتی که شده، باشگاه این بازیکن را کنار می گذارد تا بتواند طبق خواسته کادر فنی خود مهاجم خارجی جدیدی به تیم اضافه کند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " براندائو ؛ عدم تمایل لودوگورتس بلغارستان برای بازگرداندن جونیور براندائو از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×