روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • سروش رفیعی و بازی درخشان در صدرنشین لیگ برتر ؛ روزهای خوب ستاره پرسپولیسی رسید!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سروش رفیعی و بازی درخشان در صدرنشین لیگ برتر ؛ روزهای خوب ستاره پرسپولیسی رسید! از منبع پارس فوتبال. "

سروش رفیعی و بازی درخشان در صدرنشین لیگ برتر ؛ روزهای خوب ستاره پرسپولیسی رسید!

روزهای خوب سروش در لیگ برتر خیلی زود از راه رسید. او اگر چه در ابتدای فصل از لیست پرسپولیس کنار گذاشته شد اما اینروزها به همراه شهر خودرو صدرنشینی را تجربه می کند و این بهترین اتفاق ممکن برای او و هم تیمی هایش است.

نوشته عکس ؛ بهترین اتفاق ممکن برای اخراجی کالدرون ؛ روزهای خوب ستاره پرسپولیسی رسید! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

روزهای خوب سروش در لیگ برتر خیلی زود از راه رسید. او اگر چه در ابتدای فصل از لیست پرسپولیس کنار گذاشته شد اما اینروزها به همراه شهر خودرو صدرنشینی را تجربه می کند و این بهترین اتفاق ممکن برای او و هم تیمی هایش است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سروش رفیعی ستاره سابق پرسپولیس در بازی با گل گهر هم یکی از مردان اصلی یحیی گل محمدی بود و در میانه میدان تلاش زیادی برای پیروزی تیمش داشت تا اینکه گل امین قاسمی نژاد سه امتیاز شیرین برای شهر خودرو به ارمغان آورد.البته در این دیدار تیم آقا مجید به هیچ وجه چهره تیم بازنده نداشت و حتی در صحنه هایی دروازه تیم شهر خودرو را به صورت جدی تهدید کرد که واکنش های خوب مهدی رحمتی مانع از گلزنی تیم میهمان شد.خوش و بش ابتدای بازی سروش رفیعی با آقا مجید نشان از علاقه بیش از اندازه این بازیکن به مربی سابقش در تیم فولاد است !سروش رفیعی البته حق دارد این چنین مسرور باشد به این خاطر که او در تیمی بازی می کند که به خاطربازی ترکیبی هافبک ها نقش محوری دارند و به خوبی به چشم می آیند و از سویی صدرنشینی شهر خودرو مزید بر علت شده تا حال سروش رفیعی اینروزها خوب باشد. البته که دعوت دوباره به اردوی تیم ملی حال او را خوب تر خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سروش رفیعی و بازی درخشان در صدرنشین لیگ برتر ؛ روزهای خوب ستاره پرسپولیسی رسید! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×