روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل صنعت نفت ؛کالدرون با چه ترکیبی به میدان می رود؟

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل صنعت نفت ؛کالدرون با چه ترکیبی به میدان می رود؟ از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل صنعت نفت ؛کالدرون با چه ترکیبی به میدان می رود؟

پرسپولیس با یک تغییر نسبت به بازی اخیر خود به مصاف صنعت نفت خواهد رفت.

نوشته کالدرون با چه ترکیبی مقابل صنعت نفت به میدان می رود؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پرسپولیس با یک تغییر نسبت به بازی اخیر خود به مصاف صنعت نفت خواهد رفت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی از ساعت ۱۶:۱۵ امروز در ورزشگاه آزادی تهران میزبان صنعت نفت آبادان است.سرخپوشان در شرایطی به مصاف حریف آبادانی می روند که بابت شکست اخیرشان در لیگ برتر مقابل نفت مسجد سلیمان حسابی تحت فشار هستند و باشگاه هم به کادرفنی اولتیماتوم داده است و در صورتی که پرسپولیس در دیدار امروز به برتری و صعود به مرحله بعد دست پیدا نکند کار این تیم حسابی گره خواهد خورد و آن ها وارد شرایط بحرانی می شوند.پرسپولیس در این دیدار در دروازه از علیرضا بیرانوند استفاده می کند.در خط دفاع هم شاهد حضور مهدی شیری و محمد انصاری در سمت راست و چپ هستیم و جلال حسینی در بازگشت به ترکیب اصلی مثل دیدار قبلی حضور خواهد داشت. تنها تغییر سرخپوشان در این پست مربوط به خروج کنعانی زادگان از ترکیب و اضافه شدن شجاع خلیل زاده است.محسن ربیع خواه و احمد نوراللهی دو گزینه کالدرون در پست هافبک دفاعی هستند و وحید امیری، محمد نادری و مهدی ترابی هم هافبک های هجومی پرسپولیس خواهند بود. در این ترکیب علی علیپور تک مهاجم سرخپوشان است.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل صنعت نفت ؛کالدرون با چه ترکیبی به میدان می رود؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×