روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • شجاع خلیل‌زاده به دنبال جدایی از باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شجاع خلیل‌زاده به دنبال جدایی از باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی از منبع پارس فوتبال. "

شجاع خلیل‌زاده به دنبال جدایی از باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی

شجاع خلیل زاده، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در اندیشه ترک این تیم است.

نوشته مدافع کلیدی پرسپولیس در آستانه جدایی ؛ شجاع خلیل زاده لژیونر می شود؟! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

شجاع خلیل زاده، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در اندیشه ترک این تیم است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : شجاع خلیل زاده ، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در دو فصل گذشته یکی از بهترین بازیکنان این تیم بود و سهم بزرگی در موفقیت های پرسپولیس داشت و همه امیدوار به حضور دوباره او در تیم ملی بودند.با این وجود به نظر می رسد شرایط در این فصل برای شجاع که اصلا خوب پیش نمی رود. شجاع در هفته های ابتدایی لیگ به عنوان یکی از مدافعان ثابت سرمربی سرخپوشان به کار گرفته شد، اما محرومیت دو جلسه ای در پایان بازی مقابل استقلال باعث شد تا او از ترکیب دور شود و جای خود را به محمد انصاری بدهد.مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در پایان محرومیت خود به خاطر عدم حضور در تمرینات یک بازی دیگر را هم از دست داد و در بازی مقابل شاهین بوشهر به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفت و توانست حتی گلزنی کند. با این حال شجاع در مسابقه مقابل ماشین سازی به عنوان دفاع راست به کار گرفته شد و هرگز نتوانست بازی خوبی از خود به نمایش بگذارد تا با دریافت کارت زرد یک بازی دیگر را برای پرسپولیس از دست دهد و در بازگشت در بازی مقابل نفت مسجدسلیمان کار را از روی نیمکت آغاز کند.شنیده ها حاکی از این است که شجاع از شرایط موجود خود به شدت ناراحت است و حتی در پایان بازی مقابل نفت مسجدسلیمان زودتر از سایر بازیکنان ورزشگاه را ترک کرد تا نشان دهد از نیمکت نشینی خود اصلا راضی نیست. در خصوص این بازیکن گفته می شود که با ادامه این روند تصمیم دارد تا در پایان نیم فصل از جمع سرخپوشان جدا شود و حتی شنیده می شود که پیشنهادی از تیمی قطری هم به دستش رسیده که احتمال لژیونر شدن او را بالا می برد.شایعه جدایی احتمالی شجاع خلیل زاده در حالی مطرح شده که شنیده می شود مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به مدافع خود اعلام کرده است خیلی زود تصمیم نگیرد و مطمئن باشد همه چیز درست می شود و قطعا پرسپولیس به بازیکنی مانند او نیاز خواهد داشت. با این حال باید دید با ادامه نیمکت نشینی شجاع چه سرنوشتی بین او و پرسپولیس در پایان نیم فصل رقم می خورد.خبرورزشی

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شجاع خلیل‌زاده به دنبال جدایی از باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×