روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • احمدزاده به دنبال هت تریک در گلزنی برابر آبادان ؛ فرار ستاره پرسپولیس از روی نیمکت؟

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " احمدزاده به دنبال هت تریک در گلزنی برابر آبادان ؛ فرار ستاره پرسپولیس از روی نیمکت؟ از منبع پارس فوتبال. "

احمدزاده به دنبال هت تریک در گلزنی برابر آبادان ؛ فرار ستاره پرسپولیس از روی نیمکت؟

احمدزاده غایب پرسپولیس در هفته سوم رقابت ها برابر صنعت، در صورت حضور در ترکیب تیمش برای ثبت سومین گل خود در تاریخ رقابت های دو تیم می جنگد.

نوشته فرار ستاره پرسپولیس از روی نیمکت؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

احمدزاده غایب پرسپولیس در هفته سوم رقابت ها برابر صنعت، در صورت حضور در ترکیب تیمش برای ثبت سومین گل خود در تاریخ رقابت های دو تیم می جنگد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم پرسپولیس در حالی از ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف صنعت نفت می رود که وینگر خوش تکنیک سرخپوشان یعنی فرشاد احمدزاده سابقه خوبی در برابر آبادانی ها دارد و امیدوار است روند گلزنی هایش را تداوم بخشد.فرشاد احمدزاده در لیگ هفدهم و در بازی خارج از خانه موفق شد دروازه صنعت نفت را با ضربه سر باز کند و زمینه ساز پیروزی پر گل تیمش بشود. وی همچنین در جام حذفی نیز باز هم با ضربه سر و این بار روی سانتر محمد انصاری دروازه طلایی پوشان را گشود اما آن مسابقه با شکست سرخ ها در ضربات پنالتی به پایان رسید.او که در بازی هفته سوم تیمش برابر صنعت نفت آبادان غایب بود، در صورت اجازه ی کالدرون می تواند در ترکیب قرار بگیرد و برای ثبت سومین گل خود برابر این تیم خوزستانی بجنگد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " احمدزاده به دنبال هت تریک در گلزنی برابر آبادان ؛ فرار ستاره پرسپولیس از روی نیمکت؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×