روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " گل‌محمدی ؛ فرهاد حمیداوی مانع بزرگ پیش روی گل‌محمدی و پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

گل‌محمدی ؛ فرهاد حمیداوی مانع بزرگ پیش روی گل‌محمدی و پرسپولیس

بار دیگر از یحیی گل محمدی به عنوان یکی از اصلی ترین گزینه های هدایت سرخپوشان پایتخت نام برده می شود.

نوشته مشکل بزرگ گل محمدی برای حضور در پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بار دیگر از یحیی گل محمدی به عنوان یکی از اصلی ترین گزینه های هدایت سرخپوشان پایتخت نام برده می شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بعد از باخت خانگی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته یازدهم لیگ برتر، شایعاتی شنیده شد مبنی بر اینکه گابریل کالدرون در آستانه برکناری از سمت سرمربیگری پرسپولیس قرار دارد. در این بین از یحیی گل محمدی هم دوباره به عنوان اصلی ترین گزینه هدایت سرخپوشان پایتخت نام برده شد.گل محمدی پیش از این یک بار پس از مانوئل ژوزه در اواسط فصل سرمربی پرسپولیس شد، اما به دلیل وجود بحران در این تیم، در پایان همان فصل مجبور به ترک سرخپوشان شد. او امروز به عنوان سرمربی درتیم شهرخودرو مشهد مشغول کار است و توانسته همچون فصل گذشته تیمش را به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی مطرح کند. گل محمدی چند فصلی است که توانسته در لیگ برتر و جام حذفی کشورمان عملکرد خوبی داشته باشد و نام خود را سر زبان ها بیندازد. او یکی از مربیانی است که مشتریان زیادی در فوتبال ایران دارد و حتی فدراسیون و حمید استیلی خیلی تلاش کردند او را به عنوان سرمربی تیم امید معرفی کنند، اما قبول نکرد یا به عبارت بهتر فرهاد حمیداوی مالک شهرخودرو این اجازه را نداد.گل محمدی اگر می دانست برانکو قطعاً از پرسپولیس می رود شاید آن قدر برای تمدید قراردادش با شهرخودرو عجله نمی کرد. پرسپولیس خواهان یحیی شد، اما باز هم مالک شهرخودرو اجازه نداد.امروز بیشتر از همیشه اسم گل محمدی برای جانشینی گابریل کالدرون شنیده می شود. این در حالی است که اگر خود یحیی هم بخواهد به پرسپولیس برگردد یک مانع بزرگ پیش روی اوست؛ فرهاد حمیداوی! مالک شهرخودرو با وجود برخی اختلافات پنهان و آشکار با گل محمدی اجازه نخواهد داد سرمربی تیمش به پرسپولیس برود. شهرخودرو نه تنها در لیگ برتر یکی از مدعیان قهرمانی محسوب می شود بلکه درگیر لیگ قهرمانان آسیاست و طبیعی است مالک این تیم بخواهد سرمربی جوان و موفق خودش را حفظ کند. بنابراین پرسپولیسی ها تا اطلاع ثانوی قید یحیی گل محمدی را زده و دنبال گزینه دیگری باشند.خبرورزشی

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " گل‌محمدی ؛ فرهاد حمیداوی مانع بزرگ پیش روی گل‌محمدی و پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×