روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ قلب دفاع پرسپولیس ؛ محله برو بیای مدافعان! تغییرات عجیب کالدرون

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ قلب دفاع پرسپولیس ؛ محله برو بیای مدافعان! تغییرات عجیب کالدرون از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ قلب دفاع پرسپولیس ؛ محله برو بیای مدافعان! تغییرات عجیب کالدرون

تغییرات قلب دفاع پرسپولیس در این فصل عجیب به نظر می رسد.

نوشته تغییرات عجیب کالدرون در قلب دفاع پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تغییرات قلب دفاع پرسپولیس در این فصل عجیب به نظر می رسد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پرسپولیس با ترکیب تکراری نسبت به دیدار هفته دهم برابر فولاد خوزستان به میدان رفته و مقابل نفت مسجدسلیمان صف آرایی کردند و در نهایت باخت . سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی زادگان دو مدافع میانی بودند، مهدی شیری در سمت راست و محمد انصاری هم در سمت چپ بازی کردند. این در حالی است که تغییرات قلب دفاع پرسپولیس در این فصل عجیب به نظر می رسد. با اینکه مربیان سرشناس دنیا همیشه تأکید می کنند نباید به ترکیب تیم دفاعی دست زد زیرا تمرکز کل تیم به هم می ریزد، اما گابریل کالدرون به این اصل از مربیگری هیچ اعتقادی ندارد. هفته به هفته، ترکیب زوج دفاعی سرخپوشان را ببینید:هفته اول: سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زادههفته دوم: سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زادههفته سوم: شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگانهفته چهارم: شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگانهفته پنجم: محمدحسین کنعانی زادگان و محمد انصاریهفته ششم: محمدحسین کنعانی زادگان و محمد انصاریهفته هفتم: محمدحسین کنعانی زادگان و محمد انصاریهفته هشتم: محمدحسین کنعانی زادگان و محمد انصاریهفته نهم: شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگانهفته دهم: سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی زادگانهفته یازدهم: سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی زادگاناین همه تغییر در حالی رقم می خورد که سرخپوشان در این فصل، خانه تغییرات بودند و کالدرون نه تنها در قلب دفاع بلکه در همه پست ها (غیر از مهاجم نوک) بار ها در تیمش تغییرات ایجاد کرد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ قلب دفاع پرسپولیس ؛ محله برو بیای مدافعان! تغییرات عجیب کالدرون از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×