روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " به دنبال شکست پرسپولیس هستیم ؛ برکناری ویلموتس تصمیمی اشتباه است از منبع پارس فوتبال. "

به دنبال شکست پرسپولیس هستیم ؛ برکناری ویلموتس تصمیمی اشتباه است

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: ما بازی آخر پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان را کاملاً آنالیز و براساس آن تمرین مان را طراحی کردیم.

نوشته خط و نشان پیشکسوت پرسپولیس برای کالدرون اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: ما بازی آخر پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان را کاملاً آنالیز و براساس آن تمرین مان را طراحی کردیم. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بهنام سراج ، مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی مسابقات جام حذفی اظهار داشت:اسکوچیچ بابت نیامدنش عذرخواهی کرد. کنفرانس خبری با تمرین تداخل داشت و به همین خاطر نتوانست در نشست شرکت کند. من خیلی خوشحالم که خدمت شما هستم. درباره بازی فردا باید بگویم بازی حذفی برای ما خیلی اهمیت دارد. در رقابت های لیگ به غیر از بازی آخر خوب نتیجه گرفتیم، اما روی بازی فردا حساب ویژه ای باز کردیم. سرمربی تیم تدابیری اندیشیده است که بتوانیم فردا برنده از زمین خارج شویم.بهنام سراج درباره اینکه تیم فوتبال پرسپولیس نوسان زیادی داشته است، تصریح کرد:ما بازی آخر این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان را کاملاً آنالیز و براساس آن تمرین مان را طراحی کردیم. در حال حاضر هم برای این بازی کاملاً آماده هستیم. هرچند به خاطر مشکلات داخلی یکسری از تمرینات مان در هفته قبل برگزار نشد. مهم این است که الان خیلی آماده ایم. یک بازیکن محروم و یکی دو بازیکن مصدوم هم در اردو داریم.بهنام سراج مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه مشکلات نفت آبادان چه زمانی قرار است حل شود، یادآور شد:به هرحال مسئولان باشگاه مخصوصاً مدیرعامل باشگاه شبانه روز در تلاش برای حل مشکلات تیم است. ما تنها تیم لیگ برتری هستیم که هنوز دریافتی نداشته ایم. تلاش های زیادی شده است تا مشکلات حل شود و بازیکنان با انگیزه بیشتری بازی کنند.بهنام سراج در واکنش به شایعاتی که پیرامون برکناری ویلموتس به گوش می رسد، اظهار کرد:اگر نظر شخصی من را می خواهید باید بگویم اگر احساسی عمل کنیم می توانیم به راحتی ویلموتس را عوض کنیم، اما منطق چیز دیگری می گوید. در حال حاضر برکناری ویلموتس از نظر منطقی تصمیمی اشتباه است.بهنام سراج در پایان درباره اینکه شکست سنگین مقابل استقلال چقدر در روحیه آن ها تأثیر گذاشته است، گفت:با توجه به اینکه هنوز مشکلات مالی برطرف نشده، طبیعی است که بازیکنان هنوز روحیه خوبی نداشته باشند، اما باخت مقابل استقلال را فراموش کرده اند و با انگیزه زیادی مقابل پرسپولیس به میدان خواهند رفت.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " به دنبال شکست پرسپولیس هستیم ؛ برکناری ویلموتس تصمیمی اشتباه است از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×