روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • علیپور ؛ آقای کالدرون من آقای گلم ؛ علیپور به دنبال اثبات خود به کالدرون پس از انتقادات

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " علیپور ؛ آقای کالدرون من آقای گلم ؛ علیپور به دنبال اثبات خود به کالدرون پس از انتقادات از منبع پارس فوتبال. "

علیپور ؛ آقای کالدرون من آقای گلم ؛ علیپور به دنبال اثبات خود به کالدرون پس از انتقادات

کالدرون بی محابا به شاگردانش حمله می کند و این بار تیغ انتقاداتش متوجه علی علیپور شده است.

نوشته علیپور به دنبال اثبات خود به کالدرون پس از انتقادات اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

کالدرون بی محابا به شاگردانش حمله می کند و این بار تیغ انتقاداتش متوجه علی علیپور شده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : شاید عملکرد آماری و حتی کیفی علی علیپور اقای گل پرسپولیس تا به اینجای فصل به جز بازی با شاهین بوشهر که با هت تریک او به پایان رسید، جای دفاعی نداشته باشد، اما این مهاجم طی دو فصل اخیر امضای خود را پای بیشتر موفقیت های تیم پرسپولیس ثبت کرده است.آقای گل فصل هفدهم فوتبال ایران و برترین گلزن سرخپوشان در لیگ هجدهم، در آخرین بازی فصل و در جام حذفی مقابل داماش گیلان نیز با تک گل خود این تیم را به قهرمانی رساند، اما فصل جدید برای او چندان موفقیت آمیز پیش نرفته است. در این میان بسیاری از کارشناسان سبک و تاکتیک بازی مدنظر کالدرون را در ناکامی مهاجمان این تیم بی تاثیر نمی دانند و علیپور در میان فرصت هایی که از دست داده، شاید کمتر از گذشته در موقعیت گلزنی به عنوان مهاجم هدف سرخ ها قرار گرفته است.علیپور اما اکنون پس از صحبت های سرمربی تیمش در نشست خبری روز گذشته و پیش از بازی با نفت آبادان از انگیزه زیادی برخوردار است تا توانایی خود را به اثبات برساند و موضوع مهم تقابل او با تیم مورد علاقه اش است. صنعت نفت آبادان طی فصول اخیر بیشترین ضربه را از مهاجم شماره ۷۰ سرخپوشان متحمل شده و تاکنون شش گل از علیپور دریافت کرده است. علیپور اکنون امیدوار است در این تقابل بار دیگر موفق شود شانس مناسبی برای گلزنی و پایان دادن به ناکامی هایش شکل دهد و بتواند توانایی خود را برابر کالدرون به اثبات برساند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " علیپور ؛ آقای کالدرون من آقای گلم ؛ علیپور به دنبال اثبات خود به کالدرون پس از انتقادات از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×