روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ برد آبادان یا باخت به mis؛ پرسپولیس خاطره کدام نفت را تکرار می‌کند؟

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ برد آبادان یا باخت به mis؛ پرسپولیس خاطره کدام نفت را تکرار می‌کند؟ از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ برد آبادان یا باخت به mis؛ پرسپولیس خاطره کدام نفت را تکرار می‌کند؟

تیم پرسپولیس عصر امروز در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی جدالی سخت با صنعت نفت آبادان خواهد داشت.

نوشته در انتظار یک سوال ؛ پرسپولیس خاطره کدام نفت را تکرار می کند؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تیم پرسپولیس عصر امروز در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی جدالی سخت با صنعت نفت آبادان خواهد داشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : عصر امروز سه دیدار از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی برگزار می شود که در یکی از مهم ترین دیدارها پرسپولیس ، مدافع عنوان قهرمانی، به مصاف صنعت نفت آبادان می رود.سرخپوشان پایتخت بعد از حذف ماشین سازی تبریز به این مرحله رسیدند و صنعت نفت هم با پیروزی مقابل قشقایی شیراز به یک هشتم نهایی راه یافت.بازی امروز برای پرسپولیس سومین تقابل با یک تیم نفتی در این فصل است. شاگردان کالدرون روز جمعه هم در هفته یازدهم لیگ برتر میزبان نفت مسجد سلیمان بودند که با یک شکست خانگی شوکه کننده روبرو شدند. اما سرخپوشان با همین تیم صنعت نفت هم در لیگ برتر بازی کرده اند و جدال امروزشان دومین تقابل با آبادانی هادر فصل جاری است. در هفته سوم لیگ برتر بود که پرسپولیس میزبان صنعت نفت شد و موفق شد با تک گل کنعانی زادگان این تیم را شکست دهد.حالا در دیداری که قطعا برنده خواهد داشت، باید ببینیم پرسپولیس و کالدرون خاطره کدام تقابل با تیم های نفتی را تکرار می کنند؛ پیروزی مقابل همین صنعت نفت، یا شکست برابر نفت مسجد سلیمان.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ برد آبادان یا باخت به mis؛ پرسپولیس خاطره کدام نفت را تکرار می‌کند؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×