روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " علیپور شرایط روحی خوبی ندارد ؛ خبرگزاری فوتبال ایران از منبع پارس فوتبال. "

علیپور شرایط روحی خوبی ندارد ؛ خبرگزاری فوتبال ایران

سرمربی پرسپولیس می گوید علیپور در وضعیت خوبی نیست و پرسپولیس به عنوان تیمی بزرگ به مهاجم سطح بالا احتیاج دارد.

نوشته سرمربی پرسپولیس : تیم بزرگ مهاجم سطح بالا می خواهد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرمربی پرسپولیس می گوید علیپور در وضعیت خوبی نیست و پرسپولیس به عنوان تیمی بزرگ به مهاجم سطح بالا احتیاج دارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی تیم پرسپولیس پس از پیروزی مقابل صنعت نفت در نشست خبری حضور یافت و اظهارات خود در خصوص این مسابقه را انجام داد.تیم بزرگ مهاجم بزرگ می خواهدگابریل کالدرون:از اول که لیگ شروع شد ما آمار را می بینیم، ما مهاجم گلزن نداریم و یک تیم که مهاجم گلزن نداشته باشد، در مقابل تمام تیم هایی که مقابلش دفاع می کنند به مشکل می خورد. سعی می کنیم علیپور را از لحاظ روحی برگردانیم، او بازیکن مهمی برای ماست. عبدی را داریم که جوان و آینده دار است. چون بازیکن جوانی است نمی توانیم توقع داشته باشیم مثل باتجربه ها باشد.علیپور شرایط روحی خوبی نداردگابریل کالدرون:فعلا شرایط تا دسامبر به همین شکل است. من به تمام تیم های دیگر هم تبریک می گویم چون واقعا خوب بازی می کنند اما یک تیم بزرگ همیشه یک مهاجم سطح بالا نیاز دارد. علیپور الان مهاجم ماست اما از لحاظ روحی در شرایط خوبی نیست.پایان کار جونیور در پرسپولیسگابریل کالدرون:جونیور دیگر در گروه نیست. در تمرینات هم میبینم که نمی تواند جزو ۱۸ نفر باشد. ماهینی هم تصمیم کادر بود باتوجه به این که کنعانی قرار بود نیمکت نشین باشد.من انتقاد نمی کنم، آمار را می گویمگابریل کالدرون:من خودم فوتبالیست بودم، بازیکنی که در باشگاه بزرگ بازی می کند باید فشار را بپذیرد. من انتقاد نمی کنم بلکه آمار را می گویم. در یک تیم بزرگ آمار نشان می دهد که مهاجم چه می کند. وقتی آمار خوب نیست و وقتی مربی می گوید این آمار خوب نیست و وقتی این فشار را نمی توانند تحمل کنند، نمی توانند در تیم های بزرگ باشند؛ این فوتبال حرفه ای است.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " علیپور شرایط روحی خوبی ندارد ؛ خبرگزاری فوتبال ایران از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×