روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " لیگ خیلی جذاب شده است ؛ خبرگزاری فوتبال ایران ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

لیگ خیلی جذاب شده است ؛ خبرگزاری فوتبال ایران ؛ پارس فوتبال

مربی دروازه بان های پرسپولیس از عملکرد این تیم و علیرضا بیرانوند ابراز رضایت کرد.

نوشته مربی دروازه بان های پرسپولیس : به لیگ امسال باید صبورانه نگاه کنیم اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مربی دروازه بان های پرسپولیس از عملکرد این تیم و علیرضا بیرانوند ابراز رضایت کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محسن سیدی مربی دروازه بان های پرسپولیس بعد از پیروزی این تیم مقابل صنعت نفت و عملکرد علیرضا بیرانوند گفت:کلا بازی ها هر روزش شرایط خاص خود را دارد. همین که امروز توانستیم یک بازی حساس و سخت را ببریم، خوشحال هستیم و به هواداران تبریک می گویم. بیرانوند هم روند رو به رشد خود را ادامه می دهد.او درباره احتمال انتخاب بیرانوند به عنوان مرد سال آسیا گفت:همین که جزو سه گزینه انتخاب شد، با اینکه دروازه بان بود، یک افتخار برای پرسپولیس و کشور ایران است.محسن سیدی افزود:جزو هشت تیم برتر ایران شدیم و با دو برد دیگر می توانیم قهرمان شویم. در لیگ هم که جزو کورس قهرمانی هستیم. امسال لیگ خیلی جذاب شده است و یک مقدار صبورانه باید به این قضیه نگاه کنیم.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " لیگ خیلی جذاب شده است ؛ خبرگزاری فوتبال ایران ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×