روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " به چیزی که می خواستیم، رسیدیم ؛ خبرگزاری فوتبال ایران از منبع پارس فوتبال. "

به چیزی که می خواستیم، رسیدیم ؛ خبرگزاری فوتبال ایران

مهاجم جوان پرسپولیس ابراز امیدواری کرد که تیم امید ایران به المپیک راه پیدا کند.

نوشته مهاجم جوان پرسپولیس : حمایت کنند، ایران به المپیک می رود اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهاجم جوان پرسپولیس ابراز امیدواری کرد که تیم امید ایران به المپیک راه پیدا کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : امیر روستایی بعد از پیروزی پرسپولیس مقابل صنعت نفت گفت:توانستیم به چیزی که می خواستیم برسیم. انشاالله بازی به بازی پیش برویم و در جام حذفی به قهرمانی برسیم.بازیکن تیم امید درباره شرایط این تیم و بازی های دوستانه اخیر گفت:ما سه بازی کردیم، دوتا با اندونزی که شرایطمان خیلی خوب بود و توپ هایمان به گل نرفت. در بازی قطر هم ما روی دو اشتباه فردی گل خوردیم ولی در ادامه خدا را شکر خوب بازی کردیم. به نظرم این تیم به المپیک می رود، فقط یک مقدار حمایت از مسئولان می خواهد که تا اینجا هم حمایت کرده اند. اردوی آخر ما در فیفادی نیست و باشگاه ها باید همکاری بیشتری کنند و بازیکنان را بدهند تا تیم موفق شود.امیر روستایی در مورد پست بازی اش در تیم امید هم گفت:بازی آخر تیم امید دفاع راست بازی کردم. پست من مهاجم و وینگر است اما هرجا صلاح بدانند، بازی می کنم.امیر روستایی درباره زیاد بازی نکردن در پرسپولیس افزود:من تمام تلاشم را می کنم. این مسائل به کادر فنی بستگی دارد. اردوهای تیم ملی کمی دخیل بود. حالا تلاشم را بیشتر می کنم که انشاالله در ادامه برای پرسپولیس بیشتر بازی کنم.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " به چیزی که می خواستیم، رسیدیم ؛ خبرگزاری فوتبال ایران از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×