روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • علیرضا حقیقی امیدوار است همچون حامد لک و سوشا مکانی در مقابل پرسپولیس بدرخشد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " علیرضا حقیقی امیدوار است همچون حامد لک و سوشا مکانی در مقابل پرسپولیس بدرخشد از منبع پارس فوتبال. "

علیرضا حقیقی امیدوار است همچون حامد لک و سوشا مکانی در مقابل پرسپولیس بدرخشد

پس از ناکامی در کلین شیت برابر استقلال، علیرضا حقیقی امیدوار است همچون حامد لک و سوشا مکانی در مقابل پرسپولیس بدرخشد.

نوشته ماموریت جدید پسر پرسپولیس ؛ علیه تیم کالدرون ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پس از ناکامی در کلین شیت برابر استقلال، علیرضا حقیقی امیدوار است همچون حامد لک و سوشا مکانی در مقابل پرسپولیس بدرخشد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم نساجی در حالی مقابل استقلال قرار گرفت که چهره ویژه این تیم، علیرضا حقیقی و محمد عباس زاده دو بازیکن پرسپولیسی بودند. این دو که از محبوبیت زیادی نزد هواداران برخوردار هستند، یکی در درون دروازه و دیگری در خط حمله برای تیم سرخپوش قائمشهر نقش آفرینی کرده و تلاش داشتند تا نمایش ویژه ای را ارائه کنند.علیرضا حقیقی که خاطرات تلخ و شیرین بسیاری از تقابل با استقلال در کارنامه دارد، پس از بازگشت به فوتبال ایران این دیدار را فرصت خوبی برای نمایش توانایی هایش می دید اما دریافت دو گل و ناکامی در کلین شیت باعث شد تا او با ناراحتی زمین را ترک کند.با این حال هنوز یک دیدار مهم دیگر برای گلر سابق تیم ملی باقی است؛ دیدار مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی که حقیقی ۱۴ سال پیش همانجا و با سیو پنالتی علی دایی به فوتبال ایران معرفی شد. حقیقی در این سال ها همیشه به حضور در پرسپولیس نزدیک بود اما هیچ وقت این انتقال رقم نخورد و او حالا با یک تیم سرخپوش دیگر به آزادی بازخواهد گشت.در هفته های اخیر دو دروازه بان پرسپولیسی دیگر یعنی حامد لک و سوشا مکانی درخشش فوق العاده ای برابر قرمزهای تهران داشتند. لک با پیراهن ماشین سازی پنالتی چیپ علیپور را مهار کرد و سوشا نیز چند فرصت بسیار خوب را گرفت و هر دو با ثبت کلین شیت، توانایی های خود را به اثبات رساندند. با توجه به همین موضوع حقیقی نیز امیدوار است تا چنین عملکردی را از خود نشان دهد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " علیرضا حقیقی امیدوار است همچون حامد لک و سوشا مکانی در مقابل پرسپولیس بدرخشد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×