روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " جونیور ؛ رضایت جونیور به جدایی و مخالفت لودوگورتس با بازگشت وی از منبع پارس فوتبال. "

جونیور ؛ رضایت جونیور به جدایی و مخالفت لودوگورتس با بازگشت وی

تیم بلغاری به هر زحمتی که بود پرسپولیس را راضی کرد جونیور براندائوی گل نزن را به عنوان بازیکن قرضی در اختیار بگیرد، حالا چرا باید به آسانی او را پس بگیرد؟!

نوشته آخرین وضعیت از فسخ قرارداد جونیور براندائو با پرسپولیس ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تیم بلغاری به هر زحمتی که بود پرسپولیس را راضی کرد جونیور براندائوی گل نزن را به عنوان بازیکن قرضی در اختیار بگیرد، حالا چرا باید به آسانی او را پس بگیرد؟! خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : جونیور براندائو مهاجم پرسپولیس که به دلیل عملکرد ضعیف با انتقاد های بسیار زیادی روبه رو شده بود، دیگر در این تیم جایی نخواهد داشت و مسئولان باشگاه روز های قبل تلاش کردند تا با کمترین هزینه قرارداد این بازیکن برزیلی را فسخ کنند. در روز های اخیر مذاکراتی در این رابطه انجام شده و حتی از سوی نزدیکان باشگاه پرسپولیس اعلام شد توافقات اولیه برای فسخ قرارداد با این بازیکن به دست آمده، اما شنیده می شود هنوز هیچ توافقی حاصل نشده است.شاید باور نکنید ولی مشکل جونیور براندائو نیست. ظاهراً این بازیکن که خوب می داند دیگر جایی در تیم پرسپولیس ندارد راضی به جدایی است، اما باشگاه بلغاری لودوگورتس کوتاه نمی آید! تیم بلغاری به هر زحمتی که بود پرسپولیس را راضی کرد جونیور براندائوی گل نزن را به عنوان بازیکن قرضی در اختیار بگیرد و حالا چرا باید او را پس بگیرد؟!محمدحسن انصاری فرد کم مشکل دارد و جونیور براندائو هم قوز بالای قوز شده است! مدیرعامل پرسپولیس اگر هم بخواهد رضایت جونیور براندائو، مدیر برنامه هایش و باشگاه بلغاری را جلب کند، ارز کافی در اختیار ندارد.جونیور براندائو که با قراردادی ۵۰۰ هزار یورویی به پرسپولیس پیوسته مبلغ ۱۵۰ هزار یورو از آن را همان ابتدا گرفته است! حداقل پولی که می تواند رضایت جونیور براندائو را برای فسخ توافقی جلب کند ۱۰۰ هزار یورو خواهد بود. آیا انصاری فرد این پول را در اختیار دارد؟فراموش نکنید گابریل کالدرون، دستیارانش، بشار رسن و بوژیدار رادوشوویچ مطالباتی از پرسپولیس دارند که باید پرداخت شود. در چنین شرایطی بدیهی است اولویت باشگاه پرسپولیس پرداخت پول قرارداد این نفرات باشد نه جونیور،!خبرورزشی

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " جونیور ؛ رضایت جونیور به جدایی و مخالفت لودوگورتس با بازگشت وی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×