روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • ماهینی در آستانه جدایی از پرسپولیس ؛ سوگلی برانکو نزدیک درب خروج پرسپولیس

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ماهینی در آستانه جدایی از پرسپولیس ؛ سوگلی برانکو نزدیک درب خروج پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

ماهینی در آستانه جدایی از پرسپولیس ؛ سوگلی برانکو نزدیک درب خروج پرسپولیس

پس از جدایی جونیور به احتمال زیاد حسین ماهینی دومین خروجی پرسپولیس در زمستان لقب خواهد گرفت.

نوشته سوگلی برانکو نزدیک درب خروج پرسپولیس ؛ شایعات درباره دومین اخراجی ، رنگ واقعیت می گیرند ؟! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پس از جدایی جونیور به احتمال زیاد حسین ماهینی دومین خروجی پرسپولیس در زمستان لقب خواهد گرفت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در آستانه شروع فصل نقل و انتقالات زمستانی، معمولاً خبر ها و شایعات زیادی مطرح می شود. یکی از این شایعات مهم که به احتمال فراوان در انتهای نیم فصل به واقعیت بدل خواهد شد جدایی حسین ماهینی است. ماهینی در ابتدای فصل و در اردوی تدارکاتی دچار تشدید مصدومیت از ناحیه زانو شد و از این رو شانس ادامه تمرینات را از دست داد، اما هر طور بود به لیست تیم برگشت که عملکرد او مقابل سپاهان و شهر خودرو بسیار سؤال برانگیز بود.ماهینی در هر دو بازی به عنوان یار ذخیره راهی زمین شد، اما عملکرد پراشتباهی در آخرین دقایق بازی داشت و نتوانست به تیمش در جهت حفظ نتیجه کمک کند. او حالا از سوی کالدرون در تمرینات گروهی هم کمتر به کار گرفته می شود و در همین راستا، نزدیکان به پرسپولیس می گویند جدایی او در همین زمستان حتمی است تا باشگاه بتواند یاران جدیدی را جذب کند.در ابتدای فصل، اصلاً قرار نبود ماهینی در لیست بماند، اما فردی که اول فصل سمت مهمی در تیم داشت و حالا مدتی است در پرسپولیس فعالیتی نمی کند، به ما گفت:«حسین از یک متخصص جراحی زانو، نامه ای به باشگاه آورد که مشخص شد هیچ مشکلی برای همراهی تیم و انجام تمرینات سنگین ندارد. فکر می کنم کالدرون قصد داشت مهدی شریفی را در تیم نگه دارد، اما وقتی فهمید اگر ماهینی برود، فقط سیدجلال حسینی به عنوان بزرگتر در تیم حضور خواهد داشت، تصمیم گرفت حسین را حفظ کند. اتفاقاً بازیکنان دیگر هم خوشحال شدند، چون می دانستند حسین برای همه آن ها تلاش می کند و چون با برخی از مدیران باشگاه در تماس است، می تواند برای دریافت مطالبات شان، کمک کند.»حالا شایعه جدایی ماهینی به گوش می رسد. جالب اینکه برای بروز این شایعه، نشانه دیگری هم وجود دارد. همان طور که می دانید گابریل کالدرون در کنفرانس خبری قبل از دیدار این تیم مقابل نساجی جمله مهمی را به زبان آورد و گفت:«جونیور از تیم ما جدا شد و یک بازیکن خارجی می گیریم. البته به دنبال آن هستیم که دو بازیکن خارجی جذب کنیم.»البته کالدرون توضیح بیشتری نداد، اما برای اضافه کردن دومین بازیکن خارجی، باشگاه نیاز دارد با یک بازیکن بزرگسال دیگر هم خداحافظی کند و اگر این شایعات صحت داشته باشد، شاهد خداحافظی شماره ۱۳ تیم در همین زمستان خواهیم بود.ماهینی مدت هاست دیگر در فضای مجازی هم فعالیت چندانی ندارد؛ این موضوع از آن جهت مهم است که او همواره یکی از پرخبرترین فوتبالیست های ایرانی در توئیتر و اینستاگرام به حساب می آمد، اما حالا سکوت اختیار کرده و حتی در تمرینات نیز، به تمرین با تیم ذخیره ها عادت کرده است. ناآمادگی ماهینی دست کالدرون را هم تا حدی بسته است چراکه او مجبور است با توجه به افت فنی مهدی شیری، برای سمت راست خط دفاع نسخه های عجیبی بپیچد. به عنوان مثال سیامک نعمتی که خاصیت یک وینگر سرعتی را دارد، مجبور به بازی در این پست می شود و در حالت عجیب تر، شجاع خلیل زاده که یک مدافع ایستا به حساب می آید، بدون تخصص کافی در پست دفاع راست که پست غیرتخصصی است بازی می کند. ماهینی اگر حتی ۵۰ درصد هم آمادگی داشت، می توانست در پست خودش راهی زمین شود، اما کالدرون این موضوع را متوجه شده که دیگر نمی تواند روی ماهینی حساب باز کند. با این شرایط، احتمالاً ماهینی دومین خروجی پرسپولیس در زمستان لقب می گیرد.خبرورزشی

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ماهینی در آستانه جدایی از پرسپولیس ؛ سوگلی برانکو نزدیک درب خروج پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×