روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سپهر حیدری به عنوان مربی تیم امید به پرسپولیس بازگشت ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

سپهر حیدری به عنوان مربی تیم امید به پرسپولیس بازگشت ؛ پارس فوتبال

مدافع سابق پرسپولیس طی حکمی از سوی مدیرعامل این باشگاه به عنوان مربی تیم امیدهای این باشگاه انتخاب شد.

نوشته بازگشت سپهرحیدری به پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدافع سابق پرسپولیس طی حکمی از سوی مدیرعامل این باشگاه به عنوان مربی تیم امیدهای این باشگاه انتخاب شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سپهر حیدری ، مدافع سابق پرسپولیس که با توجه به گلزنی در ثانیه های پایانی جدال با سپاهان که با قهرمانی شاگردان افشین قطبی همراه شده بود، از محبوبیت بالایی بین هواداران این تیم برخوردار است، کار خود را بار دیگر با این باشگاه و اینبار به عنوان مربی تیم امید آغاز کرده است.سپهر حیدری که دوره مربیگری خود را پشت سر گذاشته و گفته می شد گزینه دستیاری افشین قطبی در لیگ چین نیز محسوب می شود، در حال حاضر به دلیل عدم دریافت مدرک A نتوانسته به مربی سابق این باشگاه در چین ملحق شود. او امروز با پیشنهاد و حکم مدیرعامل پرسپولیس به عنوان مربی تیم امید انتخاب و کارش را آغاز خواهد کرد. دیگر اعضای تیم امید پرسپولیس علیرضا محمدی و هاشمی هستند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سپهر حیدری به عنوان مربی تیم امید به پرسپولیس بازگشت ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×