روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " الان باید روی ذوب آهن تمرکز کنیم ؛ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

الان باید روی ذوب آهن تمرکز کنیم ؛ خبرگزاری پارس فوتبال

مدافع پرسپولیس بابت انتخاب میلیونی رای خود از هوادارانی که در این نظرسنجی شرکت کردند تشکر کرد.

نوشته مدافع پرسپولیس : دست تک تک کسانی که رای دادند را می بوسم اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدافع پرسپولیس بابت انتخاب میلیونی رای خود از هوادارانی که در این نظرسنجی شرکت کردند تشکر کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : شجاع خلیل زاده اکنون با فاصله جالب توجهی از رقیب مالزیایی خود نزدیک به عنوان زننده زیباترین گل فصل لیگ قهرمانان آسیاست. او با تشکر از حمایت ویژه هواداران در این نظرسنجی گفت:ابتدا باید از تک تک کسانی که لطف داشتند و به من رای دادند تشکر کنم و دست تک تک آنها را می بوسم. برایم این یک اتفاق هیجان انگیز بود و خیلی دوست داشتم که بتوانم برپایه حمایت هواداران به آن برسم.وی با اشاره به حمایت هایی که طی روزهای اخیر برای رقابت با حریف مالزیایی اش شکل گرفته گفت:واقعا خیلی عجیب بود. من هر تعداد بیشتر که رای می آوردم چند ساعت بعد او بالاتر بود. با این حال من مطمئن بودم که حمایت میلیونی هواداران پرسپولیس و البته عزیزان دیگر را در کنار خودم دارم. از همه جامعه ورزشی، هنری و … که طی این مدت از من حمایت کردند تشکر می کنم و شرمنده آنها هستم.شجاع خلیل زاده درباره نارضایتی هواداران از عملکرد تیم گفت:خودمان هم همیشه به برد عادت داریم و مطمئن باشید به این شرایط راضی نیستیم. باید سعی کنیم هفته به هفته بهتر شویم و از مدعیان عقب نمانیم. بعد از لغو بازی با نساجی تمام تمرکزمان روی بازی با ذوب آهن بوده و می خواهیم هر طور شده نیم فصل را به بهترین شکل به پایان برسانیم و بتوانیم در ادامه فصل نیز به اهداف خودمان در کنار هواداران برسیم. حمایت آنها را در این روزها بیشتر از هر زمان دیگری نیاز داریم و با آنها می توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " الان باید روی ذوب آهن تمرکز کنیم ؛ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×