روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " همه حرفهایی که زده می‌شود، بی منطق است ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

همه حرفهایی که زده می‌شود، بی منطق است ؛ پارس فوتبال

تیم پرسپولیس موفق شد در ورزشگاه آزادی برابر گل گهر سیرجان به پیروزی برسد و به رده چهارم صعود کند.

نوشته کاپیتان پرسپولیس : آقای طباطبایی کی به داد ما رسید؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تیم پرسپولیس موفق شد در ورزشگاه آزادی برابر گل گهر سیرجان به پیروزی برسد و به رده چهارم صعود کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : از میکسدزون ورزشگاه آزادی ، سیدجلال حسینی پس از برتری دو بر یک مقابل گل گهر اظهار داشت:بازی سختی بود و با حمایت هواداران توانستیم نتیجه خوبی بگیریم. فاصله دیدارها نزدیک است و خستگی در تن بازیکنان وجود دارد. سعی می کنیم بازی به بازی بهتر شویم. رقابت بعدی مان هم مقابل سایپا است که قطعا سنگین تر خواهد بود.سیدجلال حسینی در مورد اینکه گفته می شود پرسپولیس از اتفاقات این روزهای فوتبال سود می برد، گفت:سود یعنی چه؟ کدام مربی خارجی پرسپولیس پول گرفته است؛ برانکو یا کالدرون؟ چه کسی می خواهد پول این ها را بدهد؟ لطفا ندانسته صحبت نکنند. اگر سند دارند بگویند. توصیه می کنم در مورد پرسپولیس کمتر صحبت کنند، کالدرون، رادوشوویچ، برانک، زلاتکو، بشار، رادو و بودیمیر از پرسپولیس طلبکار هستند. بشار این فصل هنوز یک ریال پول نگرفته است.سیدجلال حسینی ادامه داد:زمانی که هوادار ما گریه می کردند، این آقایان کجا بودند؟ آقای عراقچی وظیفه اش است به استقلال کمک کند و همه انتظار داریم که کمک بکند. عراقچی یکبار گفت هوادار پرسپولیس هستم، همه صدایشان در آمد. برای ما چه کار کردند؟ طارمی چند ماه محروم بود، پرسپولیس یک فصل و نیم محروم شد اما چه کسی کمک کرد؟ خیلی راحت صحبت می کنند، جواب کسانی که بی منطق حرف می زنند را باید داد.مدافع پرسپولیس گفت:من، احمد، کمال و چند نفر دیگر، ۵۰ درصد از قرارداد فصل قبل را طلب داریم. فکر نکنند نمی توانیم صحبت کنیم. همین درد را ما ۶ ماه کشیدیم. طباطبایی می گوید مشکل پرسپولیس زود حل شد اما کجا حل شد؟ هواداران ما خون گریه می کردند. آن زمان که برانکو خودش پاداش می داد، این افراد کجا بودند؟ ما در آن زمان در کورس قهرمانی بودیم و حرف نزدیم اما حالا نمی توانیم سکوت کنیم.سیدجلال حسینی با اشاره به اینکه برانکو چند بار برای طلبش نامه زده است، عنوان کرد:آقای بانکوک سه نامه زد، چه کسی در این زمینه بررسی و ورود کرد؟ دوستان این کارها را انجام ندهند. پرسپولیس خیلی مشکل دارد. قبل از کالدرون، برانکو و بودیمیر طلبکار هستند. این پرونده ها به فیفا برود، چه کسی جواب می دهد؟ برای پرسپولیس هیچ کاری نکردند و تا اینجا هم که آمدیم، با حمایت هواداران و مردم بوده است

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " همه حرفهایی که زده می‌شود، بی منطق است ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×