روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حذف تیم ملی آبرومندانه بود ؛ خبرگزاری فوتبال ایران از منبع پارس فوتبال. "

حذف تیم ملی آبرومندانه بود ؛ خبرگزاری فوتبال ایران

مدافع سابق پرسپولیس عملکرد تیم المپیک را مثبت ارزیابی کرد و به دفاع از حمید استیلی پرداخت.

نوشته کاپیتان پیشین پرسپولیس : می توانستیم صعود کنیم اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدافع سابق پرسپولیس عملکرد تیم المپیک را مثبت ارزیابی کرد و به دفاع از حمید استیلی پرداخت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم المپیک ایران در شرایطی با دستیابی به چهار امتیاز از این رقابت ها حذف شد که در آخرین دیدار تنها از لحاظ تفاضل گل شانس ادامه حضور در این مسابقات را از دست داد.سپهر حیدری ، کاپیتان سابق پرسپولیس و سرمربی کنونی تیم امید پرسپولیس درباره عملکرد تیم المپیک گفت:ما مطمئنا به خاطر بی برنامگی های خودمان باختیم. شما نگاه کنید سه مربی عوض کردند و باشگاه ها هم بازیکنان را در اختیار تیم المپیک قرار ندادند. به نظرم با این شرایط آقای استیلی شجاعت کرد که هدایت تیم المپیک را برعهده گرفت.سپهر حیدری درباره عملکرد تیم المپیک هم گفت:ما فقط به خاطر تفاضل گل راهی مرحله بعدی نشدیم و این در حالی بود که تیم ملی در هر سه دیدار خود عملکرد خوبی داشت و حتی شانس صعود مستقیم به مرحله بعدی را داشت و اگر از شانس ها بهتر سود برده می شد اکنون هنوز شانس داشتند. با این حال اینبار حذف آبرومندانه بود و فقط امیدوارم که شرایط در آینده بهتر شود. باید به تیم های پایه توجه بهتر و بیشتری شود تا نسل بعدی فوتبال را بسازند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حذف تیم ملی آبرومندانه بود ؛ خبرگزاری فوتبال ایران از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×