روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بهرام امیری ؛ پیشنهاد پرسپولیس به مهاجم استقلال ؟! از منبع پارس فوتبال. "

بهرام امیری ؛ پیشنهاد پرسپولیس به مهاجم استقلال ؟!

معاون باشگاه استقلال توضیحاتی در خصوص شایعه پیشنهاد پرسپولیس به مرتضی تبریزی و مخالفت باشگاه استقلال ارائه کرد.

نوشته پیشنهاد پرسپولیس به مهاجم استقلال ؟! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

معاون باشگاه استقلال توضیحاتی در خصوص شایعه پیشنهاد پرسپولیس به مرتضی تبریزی و مخالفت باشگاه استقلال ارائه کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بهرام امیری در گفتگویی درباره رد شدن برنی ایبینی بازیکن خارجی مدنظر استقلال در تست های پزشکی اظهار داشت:طبق گزارش ایفمارک، این بازیکن دچار مشکل بود و به همین دلیل عقد قرارداد با او منتفی شد.وی در مورد بحث پیوستن فرشاد احمدزاده به استقلال و مخالفت فرهاد مجیدی تصریح کرد:در جریان نیستم و اجازه دهید به این ماجرا وارد نشوم.معاون باشگاه استقلال در خصوص اینکه گفته می شود مرتضی تبریزی در آستانه پیوستن به پرسپولیس بوده و به همین دلیل باشگاه رضایت نامه او را صادر نکرده است، گفت:تیم های شهر خودرو، تراکتور، ذوب آهن و فولاد خوزستان خواهان جذب تبریزی بوده و از طرف پرسپولیس هم ظاهرا با خود تبریزی صحبت کرده بودند. تبریزی در لحظه آخر گفت می خواهد در استقلال بماند و حقش را بگیرد.امیری در پاسخ به این سؤال که آیا تبریزی اعلام کرده که می خواهد بماند، گفت:بله، او گفت اینجا (استقلال) برای او جای مناسبی است. ما هم گفتیم از این موضوع استقبال می کنیم.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بهرام امیری ؛ پیشنهاد پرسپولیس به مهاجم استقلال ؟! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×