روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس دنبال فوتبال زیبا و قابل احترام است ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس دنبال فوتبال زیبا و قابل احترام است ؛ پارس فوتبال

بازیکن سابق پرسپولیس بعد از گذشت 6 سال به تیم محبوبش بازگشت و این بار باید به عنوان دستیاراول یحیی گل محمدی روی نیمکت بنشیند.

نوشته مربی جدید پرسپولیس : از پروین برای حضور در نیمکت اجازه گرفتم اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بازیکن سابق پرسپولیس بعد از گذشت ۶ سال به تیم محبوبش بازگشت و این بار باید به عنوان دستیاراول یحیی گل محمدی روی نیمکت بنشیند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حمید مطهری هافبک پرسپولیس در دهه هفتاد که در سال ۹۲ به عنوان سرمربی تیم امید این باشگاه فعالیت کرده بود دقایقی قبل قراردادش را به عنوان مربی در این باشگاه امضا کرد. مطهری که در شهرخودرو در کنار گل محمدی حضور داشت قرار است به عنوان کمک مربی و دستیار اول سرمربی جدید پرسپولیس فعالیت کند. با حضور گل محمدی، مطهری و فنایی پرسپولیس صاحب یک کادرفنی کاملا پرسپولیسی شده است.مربی جدید پرسپولیس بعد از عقد قراردادش با این باشگاه گفت:” همین چند دقیقه قبل قراردادم را امضا کردم و جا دارد تشکر کنم از آقای انصاری فرد، گل محمدی و پیروانی که باعث شدند به تیم محبوبم برگردم.”حمید مطهری افزود:“من زمانی مربی امیدهای پرسپولیس و قبل از آن بازیکن این تیم بودم. البته در دوران بازی کردنم رویاهای بزرگی با پرسپولیس داشتم اما مصدومیت و اتفاقاتی که رخ داد باعث شد این اتفاق نیفتد اما بعد از بیشتر از بیست سال خواست خدا بود که دوباره فرصت آمدن به پرسپولیس را پیدا کنم.”حمید مطهری با ابراز خوشحالی از این اتفاق گفت:” خیلی خوشحالم و از همه پیشکسوتان پرسپولیس کسب اجازه می کنم. امروز هم در مراسم آقای باقری از آقای پروین و آقای ابراهیمی اجازه گرفتم. ما کادرفنی جدید هم جزو پیشکسوتان پرسپولیس هستیم و خدا خواسته است که الان نوبت به ما برسد.”مربی پرسپولیس در ارتباط با سختی کار در این تیم گفت:” کار همیشه سخت است و کار خوب کردن سخت تر. من قبل از شهرخودرو هم سابقه کارکردن با آقا یحیی را داشتم و می دانم که او دنبال فوتبال خوب و قابل احترام است. فوتبالی که زیبا است و برپایه مالکیت توپ انجام می شود. ما هدفمان این است که هواداران از شکل بازی پرسپولیس لذت ببرند و بتوانیم نتیجه خوب هم کسب کنیم. برای رسیدن به این مهم هم تنها یک راه داریم و آن تمرین ، تمرین و تمرین است.”او اضافه کرد:” ما ده روز تا اولین بازی تیم فرصت داریم. نیاز به زمان داریم تا برنامه های مدنظرمان را در تیم پیاده کنیم.”حمید مطهری با بیان اینکه بعد از استراحت امروز از فردا تمرینات تیم با حضور کادرفنی جدید تیم آغاز می شود گفت:” مربیگری چالش است و ما خودمان را برای این چالش آماده کرده ایم. بازیکنان در این راه باید تمام تلاششان را بکنند تا تیم زودتر به اهداف فنی اش برسد.برای رسیدن به نتایج بزرگ باید تلاش را در سرلوحه کارمان قرار بدهیم.”

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس دنبال فوتبال زیبا و قابل احترام است ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×