روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ اصرار یحیی گل محمدی برای جذب مرتضی تبریزی بی نتیجه ماند از منبع پارس فوتبال. "

استقلال ؛ اصرار یحیی گل محمدی برای جذب مرتضی تبریزی بی نتیجه ماند

باشگاه پرسپولیس به مرتضی تبریزی پیشنهاد داده بود که نیم فصل دوم در این تیم بازی کند. با توجه به شرایط نه چندان مطلوب مرتضی تبریزی در استقلال، انتشار این خبر تعجب خیلی ها را به دنبال داشت در حالی که واقعیت داشت.

نوشته ماجرای اصرار زیاد گل محمدی برای جذب ستاره استقلال چه بود ؟! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه پرسپولیس به مرتضی تبریزی پیشنهاد داده بود که نیم فصل دوم در این تیم بازی کند. با توجه به شرایط نه چندان مطلوب مرتضی تبریزی در استقلال، انتشار این خبر تعجب خیلی ها را به دنبال داشت در حالی که واقعیت داشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : دیروز معاون باشگاه استقلال در خصوص اینکه گفته می شود مرتضی تبریزی در آستانه پیوستن به پرسپولیس بوده و به همین دلیل باشگاه رضایتنامه او را صادر نکرده، گفت:«تیم های شهرخودرو، تراکتور، ذوب آهن و فولاد خوزستان خواهان جذب تبریزی بوده و از طرف پرسپولیس هم ظاهراً با خود تبریزی صحبت کرده بودند. تبریزی در لحظه آخر گفت می خواهد در استقلال بماند و حقش را بگیرد!»شاید باور نکنید، اما یحیی گل محمدی در محافل خصوصی همواره می گوید مرتضی تبریزی بهترین مهاجم ایران است! این طرز تفکر به خاطر عملکرد این بازیکن در دوران حضور یحیی گل محمدی در ذوب آهن اصفهان است.مرتضی تبریزی در تیم اصفهانی برگ برنده یحیی گل محمدی بود که در دیدار های ذوب آهن به ویژه برابر همین پرسپولیس گل زده و تیمش را نجات داده است.بر همین اساس یحیی گل محمدی از مدیران باشگاه پرسپولیس خواست به هر شکل ممکن مرتضی تبریزی را جذب کنند. سرمربی جدید پرسپولیس تصور می کرد مرتضی تبریزی در لیست مازاد استقلال قرار گرفته و فرهاد مجیدی او را نمی خواهد.گل محمدی هم به استناد به این تصور به دنبال خرید مرتضی تبریزی رفت تا او را احیا کند. شنیدیم سرمربی جدید پرسپولیس حتی مدعی شده بود اگر تبریزی به این تیم بیاید دوباره او را به روز های اوج برمی گرداند.خبرورزشی

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ اصرار یحیی گل محمدی برای جذب مرتضی تبریزی بی نتیجه ماند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×