روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ حضور پرسپولیس در رتبه ۱۳۱ جهان در رده بندی سایت footballdatabase از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ حضور پرسپولیس در رتبه ۱۳۱ جهان در رده بندی سایت footballdatabase

تیم پرسپولیس پس از کسب پیروزی های متوالی در لیگ و جام حذفی، به رتبه ۱۳۱ جهانی صعود کرد.

نوشته شاگردان گل محمدی همچنان بهترین تیم ایران ؛ ادامه روز های درخشان پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تیم پرسپولیس پس از کسب پیروزی های متوالی در لیگ و جام حذفی، به رتبه ۱۳۱ جهانی صعود کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم پرسپولیس در ماه های اخیر با هدایت یحیی گل محمدی و گابریل کالدرون عملکرد بسیار خوبی داشته است. آن ها از بازی جام حذفی با صنعت نفت تا امروز، تمام بازی های خود را برده اند و همین موضوع در رنکینگ جهانی این تیم تاثیر گذاشته است. پرسپولیس در رنکینگی که FootballDataBase منتشر کرده، بهترین تیم ایران و چهارمین تیم آسیا به شمار می رود.سرخ ها همچنین رتبه ۱۳۱ جهان را دارند و بالاتر از تیم هایی، چون گالاتاسرای، اسپانیول، واتفورد، شانگهای SIPG و… جای گرفته اند. این در حالی است طبق این رده بندی تیم های فیورنتینا، ماینتس و چند تیم معروف دیگر هم پایین تر از پرسپولیس هستند.در رنکینگ آسیایی، الهلال، چونبوک و الدحیل بالاتر از پرسپولیس هستند. این در حالی است که قرمزها فصل گذشته در مرحله گروهی حذف شدند، اما باتوجه به ثبات این تیم در پنج سال گذشته و حضور دائمی در لیگ قهرمانان آسیا و کسب نتایج درخشان، همچنان جایگاه خود را حفظ کرده اند.پرسپولیس،پیش از حضور برانکو ایوانکوویچ در رتبه ۴۰۰ تا ۵۰۰ اغلب جابجا می شد، اما از زمان دوران این مربی کروات و تحولی که او ایجاد کرد، پرسپولیس حتی به نزدیکی های رتبه دو رقمی هم رسید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ حضور پرسپولیس در رتبه ۱۳۱ جهان در رده بندی سایت footballdatabase از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×