روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • رسول پناه چگونه عضو هیات مدیره پرسپولیس شد؟ قرض گرفتن پول از یک استقلالی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رسول پناه چگونه عضو هیات مدیره پرسپولیس شد؟ قرض گرفتن پول از یک استقلالی از منبع پارس فوتبال. "

رسول پناه چگونه عضو هیات مدیره پرسپولیس شد؟ قرض گرفتن پول از یک استقلالی

سرپرست باشگاه پرسپولیس وعده داده بود 7 میلیارد تومان برای باشگاه فراهم می کند اما فعلا خبری از این رقم نیست.

نوشته رسول پناه چگونه عضو هیات مدیره پرسپولیس شد؟ قرض گرفتن پول از یک استقلالی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس وعده داده بود ۷ میلیارد تومان برای باشگاه فراهم می کند اما فعلا خبری از این رقم نیست. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در حالی که روز گذشته عنوان شد که مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس برای جذب یحیی و دادن بخشی از پول کالدرون دو میلیارد تومان از عبدالرضا موسوی عضو سابق هیات مدیره استقلال قرض گرفته، موسوی با انتشار پستی در اینستاگرام این مسئله را رد کرد. اما انتشار پست تکذیب توسط موسوی دو دلیل داشت؛ یکی درخواست رسول پناه و دیگری حمله هواداران استقلال به صفحه او بابت اینکه چرا به عنوان یک استقلالی، به پرسپولیسی ها کمک مالی کرده است.رسول پناه به این شرط به عضویت هیات مدیره پرسپولیس درآمده که ۷ میلیارد تومان پول برای باشگاه فراهم کند. اما حالا مشخص شده که او تا به حال تنها دو میلیارد تومان پول آورده که ظاهرا همین دو میلیارد تومان هم پولی است که از موسوی قرض گرفته بود.موسوی به رسول پناه مهلت داده بود تا ۲۰ فروردین (امروز) این دو میلیارد تومان را پس بدهد اما رسول پناه هنوز نتوانسته این رقم را پس بدهد که با این حساب بعید نیست موسوی برای پس گرفتن پول، مراحل قانونی را طی کند.حالا و در شرایطی که احتمال ایجاد تغییرات در بدنه مدیریتی باشگاه پرسپولیس بسیار زیاد شده، رسول پناه جایگاه خود را در خطر می بیند چراکه او نه تنها ۷ میلیاردی که وعده اش را داده بود برای باشگاه فراهم نکرده، بلکه همان دو میلیارد تومانی که قرض گرفته بود را هم پس نداده و این موضوع، کار را برای ماندن او سخت می کند.خبرآنلاین

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رسول پناه چگونه عضو هیات مدیره پرسپولیس شد؟ قرض گرفتن پول از یک استقلالی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×