روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ما هفت نفر و هفت قهرمانی پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

ما هفت نفر و هفت قهرمانی پرسپولیس

بازیکنان پرسپولیس در پایان تمرین امروز دست به ابتکار جالبی همراه با کری خاص خود زدند.

نوشته ژست جالب بازیکنان پرسپولیس در پایان تمرین امروز + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بازیکنان پرسپولیس در پایان تمرین امروز دست به ابتکار جالبی همراه با کری خاص خود زدند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : گروه هفت با قهرمانی در پرسپولیس؛ این پیامی بود که امروز سیدجلال حسینی، کمال کامیابی نیا، علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، علی علیپور و محسن ربیع خواه در کنار بوژیدار رادوشوویچ با نمایش عدد هفت به جا گذاشتند.موفقیت های پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ از لیگ برتر در فصل شانزدهم استارت خورد و آنها با سه قهرمانی پیاپی لیگ برتر برتر، یک قهرمانی جام حذفی و سه سوپرکاپ به تیمی بی رقیب تبدیل شدند که البته در فصل جاری نیز با اختلاف ۱۰ امتیازی در صدر، شانس رسیدن به پوکر را برای خود قائل هستند.ستاره های باسابقه پرسپولیس در پایان تمرین امروز اینچنین به کری پرداختند و البته شاید نکته جالب توجه این فریم این باشد که از لیگ شانزدهم تاکنون که آنها به قهرمانی دست یافته اند، تنها این جمع ۷ نفره در آن حاضر هستند و ترکیب سرخ ها نیز با تغییرات بزرگی همراه بوده است.دو دروازه بان، دو بازیکن از خط دفاعی، دو هافبک دفاعی و در نهایت یک مهاجم، یادگار از سکوی قهرمانی فصل شانزدهم تا به امروز است که توانسته اند در این فصل نیز سرخ ها را همراهی کنند. البته از این جمع نیز بیرانوند فصل آینده به طور قطع لژیونر خواهد شد و یحیی گل محمدی امیدوار است ثبات تیم را در کنار انگیزه بالای دیگر شاگردانش را برای دستیابی به موفقیت های بیشتر حفظ کند. جایی که باید دید بزرگترین رویای آنها یعنی رسیدن به قهرمانی آسیا را نیز محقق خواهند کرد یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ما هفت نفر و هفت قهرمانی پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×