روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حمله دوباره وحید امیری بازیکن پرسپولیس به مجری جنجالی شبکه یک + سند از منبع پارس فوتبال. "

حمله دوباره وحید امیری بازیکن پرسپولیس به مجری جنجالی شبکه یک + سند

وحید امیری ، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خواهش من این است که قهرمانی ما را زیر سوال نبرند کما این که برای ما کوچک ترین اهمیتی ندارد. ما به حرف های بیهوده اهمیت نمی دهیم. مهم این است که ما و هواداران می دانیم که چقدر تلاش کرده ایم.

نوشته حمله دوباره وحید امیری به مجری جنجالی شبکه یک + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دریافت فیلموحید امیری ، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خواهش من این است که قهرمانی ما را زیر سوال نبرند کما این که برای ما کوچک ترین اهمیتی ندارد. ما به حرف های بیهوده اهمیت نمی دهیم. مهم این است که ما و هواداران می دانیم که چقدر تلاش کرده ایم. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : وحید امیری ، هافبک تیم پرسپولیس درباره دیدار با نساجی گفت:تا اینجای کار عملکرد خوبی داشتیم. پرسپولیس تیم بزرگی است و هواداران همیشه انتظار دارند که ما حداکثر امتیاز را بدست بیاوریم. تمام تلاشمان را می کنیم و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. امیدوارم که با دست پر از بازی بیرون بیاییم و سه امتیاز را کسب کنیم و هواداران را خوشحال کنیم.او درباره آب و هوای شرجی و چمن مصنوعی گفت:شرایط آب و هوایی چمن بماند و ما می دانیم که نساجی تیم خوبی است و فوتبال خوبی بازی می کند. از نظر فنی تیم با کیفیتی است و ما می دانیم که کارمان سخت است. شرایط جوی سختی وجود دارد و ما تمام تلاشمان را می کنیم. می رویم از نام پرسپولیس دفاع کنیم و سه امتیاز بازی را کسب کنیم.وی در خصوص اهدای جام قهرمانی گفت:واقعا ما برای این اتفاق لحظه شماری می کردیم و خدا را شکر که خیلی زود به این اتفاق رسیدیم. توانستیم زود جام قهرمانی را برای هوادارانمان کسب کنیم. جای آن ها واقعا خالی است ولی از همین جا به همه ی آن ها تبریک می گویم. امیدواریم که هر چه زود تر شرایط بهتر شود تا هواداران در کنار ما باشند چون وجود آن ها برای ما دلگرمی است. ما جام را به آن ها تقدیم می کنیم چون صاحب اصلی پرسپولیس هواداران عزیز هستند.امیری در واکنش به صحبت های مجری تلویزیونی گفت:واقیعت ما بازیکنان اصلا به این ها اهمیت نمی دهیم چون وقتی می دانیم چقدر تلاش کرده ایم برای این کار، صحبت های دیگران ارزشی ندارد. خواهش من این است که قهرمانی ما را زیر سوال نبرند کما این که برای ما کوچک ترین اهمیتی ندارد. ما به حرف های بیهوده اهمیت نمی دهیم. مهم این است که ما و هواداران می دانیم که چقدر تلاش کرده ایم.او درباره جام حذفی گفت:هواداران همیشه انتظار دارند که ما حداکثر جام ها را کسب کنیم. فوتبال قابل پیش بینی نیست اما ما همه ی تلاشمان را می کنیم تا موفقیت های سال گذشته را تکرار کنیم و آن ها را خوشحال کنیم.در دیدستان هم ببینید.خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حمله دوباره وحید امیری بازیکن پرسپولیس به مجری جنجالی شبکه یک + سند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×